Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mivel és hogyan próbálkozzak?

Mivel és hogyan próbálkozzak?

Figyelt kérdés

7,5 hónapos a kislányom.4 hónapos kora óta próbálkozunk az ételek bevezetésével. Kb olyan 5 hónapos korára már megevett egy banánt, almát, répa, krumpli, édes burgonya pürét. ez tartott kb egy hónapig azóta viszont nem hajlandó semmit megenni. Csak a tápszer kell neki. Próbáltuk cumiüvegből, több fajta kanálból de sehogy se kell neki.

Mit tehetnék még, hogy egyen végre mást is a tápszeren kívül?


2016. júl. 18. 15:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha esetleg osszekevered aprankent tapszerrel?

Eloszor mondjuk 80 ml tapi és egy fel krumpli teljesen puren?!?!

2016. júl. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia. az én kisfiam is hasonlóan rossz evő volt, igaz, mi 6 hós korában kezdtük a hozzátáplálást. 9 hónapos koráig semmilyen ételt, semmilyen formában nem volt hajlandó elfogadni, ő is csak tápszert kapott, illetve gyümölcsleveket, azt megitta. Aztán, egyik napról a másikra hirtelen magától rákapott, most 11 hónapos lesz, és már szépen megeszik mindent kanálból is, kézből is- a saját kezéből. Ezt azért írtam le, hogy szerintem semmiképp ne erőltessétek, finoman próbálkozzatok csak, ha eljön az ideje, majd eszik magától ő is szerintem. Végül is beszélni, járni sem egyforma idősen tanulunk meg... Mi is már attól féltünk, hogy iskolába is cumisüveggel megy majd...
2016. júl. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!