Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Meddig kell adni 3,5%-os tejet?

Meddig kell adni 3,5%-os tejet?

Figyelt kérdés
Laktózmentesből nem láttam még, így a tejet csak akkor vezetem be, ha már nem kell 3,5%-os, ezért kérdezem.
2016. júl. 24. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért, azt KELL????

Mi történik, ha 2,8-t kap???

2016. júl. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
Teljesen mindegy, a fehérje a gond a tejjel úgy általában nem az embernek való (nektek a tejcukor sem ezek szerint), nem az, hogy alacsony, vagy magasabb a zsírtartalma. Ami értékes lenne azt a feldolgozás során kiirtják belőle, kivéve a kalcium, de ugye arra is van jobb bevitel. Hogy meddig "kell" - semeddig. Ha tejet adsz neki, teljesen mindegy, hogy 3,5 vagy 1,5, nem az számít.
2016. júl. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elvileg 2 eves korig nem javasolt a csokkentett zsirtartalmu. A lanyom 1 eves kora ota 3.5est iszik, most 2 eves, de tobbsegeben meg mindig azt veszek, vagy kecsketejet ha hozzajutok ismerostol
2016. júl. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ennek én se néztem utána. Nekem van enyhe laktózérzékenységem (1-2 dl még oké, 3-4től már futok). A gyereknek szerencsére nincs.

A zsíros finomabb, egyedül azért iszom én alacsonyabb zsírtartalmút, mert nekem oda kell figyelnem a kalóriabevitelre, a gyereknek meg nem.

Így kétféle tej van itthon.

2016. júl. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 2 éves a kisfiam, tejitalt kap. Lassan bevezetném a tejet, akkor ezek szerint már nem gond, ha csak 1,5%-ost találok.
2016. júl. 25. 06:33
 6/6 anonim ***** válasza:
csak annak nem sok köze a tejhez...akkor meg minek adod?
2016. júl. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!