Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Férjem szerint a hozzátáplálás...

Férjem szerint a hozzátáplálás azt jelenti hogy onnantól azt eszi amit mi, mit mondjak neki, nem hisz senkinek?

Figyelt kérdés

Persze a drága anyósnak igen aki ebben meg is erősítette...

Már azon húzta a száját, hogy fél évig miért csak szopik, még vizet se kap, az anyós által hozott tejpépet se adtam neki - pedig attól biztos aludna reggelig. :@

Mindjárt 6 hós, teljesen rá vannak indulva, hogy anyós majd hozza a turmixolt húslevest (hússal, tésztával, vegetával), főzeléket (rántással, ahogy sógornő fia ette már pár hósan a mama javaslatára) meg a sz..r bolti krémtúrót, azt még én is utálom.

Félek, hogy meg fogja etetni valamivel.. :-(



2016. júl. 28. 15:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha keresek linkeket, akkor azokat hajlandó elolvasni?
2016. júl. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Sose értettem az ilyet. Mi az hogy megeteti?

Lebírkóz téged és erőszakkal megtömi?

Ne add a kezébe és kész.

Férjednek pedig beszélj meg egy randit a gyerekorvossal és a védőnővel.

Ha akkor se látja be a hülyeségét, gratulálok a választásodhoz.

2016. júl. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
A férjed hány elemit végzett?
2016. júl. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Én értem a kérdezőt, mert velem is ezt csinálták az első gyereknél. A másodiknál már nem hagytam. De a harmadiknál is azt vágták a pofámba, hogy meg akarom ölni a gyerekem, csak mert nem adok neki vizet, hanem csak szoptatom.
2016. júl. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Te vagy az anyja, te eteted, úgy ahogy te jónak látod, azzal amit te adsz neki!


A mamának már volt egy köre a hozzátáplálással (vagy annyi köre ahány gyereke van) most húzódjon vissza.



Ha erőszakoskodik, mond meg neki, hogy te így látod jónak és punk-tum! Nem fog zsákot húzni a fejedre, hogy aztán megetesse paprikás krumplival!

2016. júl. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

Már a nagyapámnak is (aki 22-ben született) megvolt a 8 általánosa! Nem is értem, a mai világban ez hogy lehet.


Elég durva lehet ebben a családban élni. Akik ennyire kellemetlenül ostobák, azokkal nem tudsz semmit tenni. Mutogathatsz nekik bármilyen hozzátáplálási táblázatokat.


Bár, gondolom, nem ez az első jele annak, hogy a férjed végtelenül buta. Amit tehetsz: eltiltod tőlük a gyereket, nem maradhatnak vele kettesben a gyerek két éves koráig, máshogy nem tudod megvédeni őt a tejtől, epertől és krémtúrótól.

2016. júl. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mutattam neki linket, táblázatot, de szerinte hülyeség ennyire korlátozni a dolgot, meg a mama felnevelt 3 gyereket + unokatesó, valaha bölcsődében dolgozott, ő biztos tudja. A férjem mérnök, az egészséges étkezéshez nem sokat konyít, ő maga is sok szemetet eszik a mamával karöltve.
2016. júl. 28. 15:40
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg, hogy az anyja nevelésének hála eszik még minden szemetet.

Gondolom tudsz említeni a családjában cukrosat, kövéret, szívbeteget.

Lehet neki sem ártana egy teljes vérkép.

2016. júl. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%

Mondd hogy te vagy az anyja, te szoptatod, te vagy otthon vele egész nap, ne szóljanak bele hogy mit hogyan csinálsz és te a legújabb hozzátáplálási irányzatok alapján akarod csinálni.

Egy randit azért érdemes lenne összehozni a férjed és a védőnő között.

Addig ne hagyd anyósodra a gyereket. És ne add fel, állj ki az elveid mellett!

2016. júl. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Carragher_x ***** válasza:
13%

Azért a 6-osban egy elég erős férfigyűlölet munkálkodik:)

Anyóst kb a legegyszerűbb leállítani, mivel vele gondolom keveset van egyedül a gyerek, ha meg ott vagy gondolom nem fog lekaratézni, hogy adhasson neki egy kis csülkös pacalt:D

A pároddal meg köss kompromisszumot. Végső soron úgyis látni fogjátok a gyereketeken, hogy mire van igénye, egy-két falat próbálkozásba nem fog belehalni, szóval ennyire félni attól, hogy "jajj, mi lesz ha" felesleges.

2016. júl. 30. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!