Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Nem baj, ha legtobbszor...

Nem baj, ha legtobbszor fagyasztolt etelt eszik a 14 honaposom?

Figyelt kérdés

2-3 naponta fozok neki, lefagyasztok tobb adagot es sokszor azt adom.

Attol ugyanugy megmarad benne a vitamin ?


2016. aug. 19. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel nem valami bolti félkész fagyasztott cucc, hanem a saját főztöd, ezért nem gond.
2016. aug. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Magatoknak nem főzöl? Már nem kellene neki külön főzőcskézni. De a fagyasztott is jó.
2016. aug. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
14 hónaposnak én már nem főztem külön azt ette amit mi. Igyekesztem a fűszerezésre odafigyelni. Kapot gyakran házi fagyasztott ételt is. Párom konyhán dolgozik így ha maradt hozott fagyasztva pár adag ételt. Nem lett semmi baja mindent eszik 2 éves nagyfiú :)
2016. aug. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%

Én nem adnék fagyasztott főtt ételt a babàmnak, mivel mi sem eszünk ilyet ( nem fagyasztok kész kaját). Ti nit esztek? Neki már azt kellene ennie, amit ti esztek.

Én minden másnap főzök kb, egy napot pedig elvan a kaja a hűtőben.

2016. aug. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, csak ketten vagyunk, igen azt eszi amit én, de olyan keveset nem tudok főzni hogy elfogyjon, + 1 alkalommal minimum öt féle zöldséget csinálok, Én is így tudom megoldani. Ezen a héten négyszer főztem frisset, háromszor pedig a fogyasztobol.

Nincs semmi segítségem, nem tudok minden nap főzni, + sokszor nem is vagyunk itthon. Ma pl. főztem neki zöldséges rizst csirkével, még négy adag maradt úgy hogy nekem is kettő.

2016. aug. 19. 16:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan add neki nem lesz semmi baja!! Én is kettőnkre főzök apuka külföldön dolgozik. Így nem nehéz kiszámítani pazarolni meg nem fogok. Rizst pl nem fagyasztok mert valamiért kemény lesz olvasztás után, de pl ha bolognait csinálok a szószból mindig teszel el így később csak tésztát kell főznöm hozzá. Vagy húslevest zöldséggel hússal kiolvasztás után felforralom megy bele a tészta és időt sporoltam. Meg még megannyi ételt fagyasztok le. Ne legyen emiatt kéttséged nem lesz semmi baja és úgyan olyan finom marad mint frissen.
2016. aug. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi neked is megnyugtattál :)

Igen így nehéz hogy ne vesszen karba.

2016. aug. 19. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!