Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Lehet szüneteltetni a hozzátáp...

Lehet szüneteltetni a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon sokat pukizik a kisfiam, és màr az is megfordult a fejemben, hogy a rostos gyümik miatt, amiket eszik?

Kb. 2 hete eszik pépeket, azóta az estéken jobban nyűgösebb, húzogatja a lábát, szenved, rengeteg a puki is... Tornàztatom, néha espumi cseppet adok neki.

Ha felfüggesztem 4-5 napra, azzal ártok?

Már megszokta, hogy mikor adok neki gyümit...


2016. szept. 5. 22:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy artasz vele. Az enyem 11 honapos koraig semmit nem volt hajlando enni.

Probald ki, hogy delelott adod.

2016. szept. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Oké, köszi! :)
2016. szept. 5. 23:33
 3/14 anonim ***** válasza:

Én is elkezdtem 6 hónaposan és abba is hagytam mert a hasa fájt tőle illetve meg se emésztette.. majd 7,5 hónaposan tudtam elkezdeni de olyan rosszak a lehetőségek, sajnos sok ételtől fáj a hasa. Lassan 1 éves..


Mennyi idős a babád?

Viszont furcsa tapasztalataim vannak, a gázok mennyisége függ a fogzástól. Ha nagyon sokat pukizik, akkor eleve számítok fogra. Nyilván nem minden babánál így működik, de nekem ez a tapasztalatom.

2016. szept. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

5 hónapos.

És most nagyon rossz éjszakànk volt, sokat pukizott, 3 órán keresztül nem aludtunk, ilyen nem szokott lenni...

Nem tudtam eldönteni, hasa vagy foga miatt szenved, de láthatóan szemvedett.

Sokat pukizott, közben rágta a kezét (meg a ràcsvédőjét :))

Éhes meg nem volt már. Akkor lehet, a fogakkal van összefüggésben?

2016. szept. 6. 08:53
 5/14 anonim ***** válasza:

5 honaposan meg eretlen az emesztorendszere, es ezt mutatja nagyon jol a sok gaz.

Miert kezdted el 6 honapos kor elott a nemzetkozi ajanlas ellenere ?

2016. szept. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Orvosi javaslatra.
2016. szept. 6. 09:31
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát akkor, az orvosi javaslat csődöt mondott. Ezt egyértelműen mutatja a sok gáz. Majd ha megérik rá az emésztőrendszere, akkor turni fogja a gyomra majd meglátod, meg a kedves orvos is.
2016. szept. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Várj így 6 hónapos koráig. Megpróbáltad, de úgy tűnik korai.

Az enyém egyébként bukós baba és gasztroenterológus javasolta már 4 hónaposan elkezdeni. Nem akartam. Megkérdeztem a gyermekorvost, ő meg akkor se ajánlotta, mert a súlya nagyon jól alakult és mivel eleve hasfájós volt, valószínűleg gondolta, hogy sok jó nem sülne ki belőle. Végül mint írtam, 6 hónaposan is korai volt, 7,5 hónaposan érett meg rá. Miért javasolták elkezdeni? Nem tudsz másodvéleményt kérni másik orvostól is?

2016. szept. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

:( akkor pár hétig szüneteltetjük, aztán meglátjuk.

Picit sajnálom, mert olyan jóízűen eszik (csak alma, barack), de majd visszatérünk rá.

Csak a tejem fogy, a tàpot meg nem fogadja el, illetve csak speciàlisat ehet, az nem kell neki.

2016. szept. 6. 09:40
 10/14 A kérdező kommentje:

Na szuper, nekünk is gasztroent. javasolta.

Remélem, nem követtem el visszafordíthatatlan hibát... Ugye? :(

2016. szept. 6. 09:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!