Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Folytassam így a sütőtök...

Folytassam így a sütőtök bevezetését?

Figyelt kérdés

Tegnap kezdtem a sütőtököt bevezetni. 2 kanállal kapott (utána barackot), a szokásos 1 helyett 3 széklete volt aznap a babámnak, de NEM hasmenés jellegű.

Ma 10 kanállal adtam a sütőtökből (utána almát), rá egy órára tele volt hasmenéses kakival a pelus. Azóta nem volt hasmenése.

Folytassam így a sütőtök bevezetését? Holnap már fél adagot adnék neki. Vagy hagyjam abba? Várjak vele néhány hetet még?


2016. szept. 6. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Várj vele inkább. Nálunk a barack okozott ilyet. A paradicsom meg 6 híg székletet, azóta se kapott...
2016. szept. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Eszter76 ***** válasza:
Szerintem várj egy hetet. Krumplit evett már? Ha igen, akkor utána megpróbálhatod esetleg krumplis sütőtökkel - az "kompenzálja" a sütőtök hajtó hatását. Ha viszont a következő kísérletnél megint így jársz, akkor lehet, hogy teljesen ki kell hagyni - van ilyen, hogy egy ételt nem bír a gyerek.
2016. szept. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A barack és a sütőtök is okozhat lazább székletet. Én úgy szoktam, hogy délelőtt és délután is adok neki. Délelőtt olyat, ami megfoghatja a székletét, délután olyat, ami lazítja. Például tízóraira almát vagy sárgarépát, délután barackot vagy sütőtököt.
2016. szept. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!