Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Milyen gyakran lehet/kell...

Milyen gyakran lehet/kell bevezetni új ételt?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, 4 napig kell egyen egy újat, egyre növelve az adagot, hogy be legyen vezetve. És utána már lehet az 5. napon újat bevezetni? Vagy heti egyet csak? Van erre szabály?
2016. szept. 14. 10:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy van erre szabály. Minimum 3 napig (vagy 4-5-6-7 napig babától is függ) ugyanazt egye, aztán lehet mást.

Az én kisfiam érzékeny pocakú és egy hétig növelem az adagot még mindig, pedig lassan 1 éves. Nála a gyors tempó nem jön be. Ha eddig nem volt gond a babáddal (az enyémnek az alma is sok volt plusz a répa is okozott hasfájást így gyorsan kiderült, hogy nehéz lesz a HT) akkor szerintem 4-5 naponta adhatsz új ételt.

2016. szept. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha jól fogadja az új ízeket és nincs hajfájás, allergia, nyugodtan mehet a 4-5 napon új étel :)
2016. szept. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!