Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mennyi ideig kell a glutént...

Mennyi ideig kell a glutént bevezetni?

Figyelt kérdés
Ma volt az 5. nap, hogy kapott egy kávéskanálnyi búzadarát a főzelékébe, adhatok már neki valami újat?
2016. aug. 9. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Spárban vettem fosfovit biscotto kekszet, nagy dobozos, azt törtem bele reszelt almába, nagyon csípte a gyerek. Próbáld ki.
2016. aug. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Habard vagy rántsd be azt a főzeléket, és adj neki annyit, amennyit megeszik. Legközelebb másmilyen főzeléket adj neki, amíg másik étkezést is kiváltasz vele. De ha már 6-7 hónapos, akkor adhatsz neki abból, amit magatoknak főzöl.
2016. aug. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de arra lennék kíváncsi adhatok-e már neki mellette új zöldséget, gyümölcsöt, ha már 5 napig kapta a glutént :)
2016. aug. 9. 15:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze. En is hasonloan csinaltam. 5 nap eleg. Utana en mar emeltem neki (en 7 gabonas peppel csinaltam), aztan meg mar evett kiflit stb. Az igaz, hogy az en fiam egyszerre keveset eszik mindenbol. 13 honapos.
2016. aug. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. aug. 9. 19:53
 6/6 anonim ***** válasza:

Adhatsz persze mást.

Ha nem bírja a glutént úgyse derül ki még. Hónapok után jelennek meg a tünetek. Nekem 10 hónapos a babám és aggódom is egyre durvább puffadás és egyre több széklet miatt. :(( (gasztro időpontra várva)

2016. aug. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!