Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Tízórai kiváltásával kapcsolat...

Tízórai kiváltásával kapcsolatban lenne kérdésem. Hogyan alakítsam az étkezések időpontját, hogy "ideális" legyen?

Figyelt kérdés

Elkezdtük a hozzátáplálást, szépen eszik kanállal, tetszik neki a dolog. Étkezést kellene lassan kiváltanunk, de nincs "tízórai"..


Kisfiam reggel eszik 7-kor tápszert, majd fél 11-kor ismét. A tízórai ugye délelőttre esne, jelenleg a fél 11-es étkezésnél adtam neki gyümölcsöt, pépet, de ez inkább az ebéd már..:/


Ha 9 óra körül adok neki tízórait és az ebédet eltolom délig, az úgy jó lehet? Nagyon beálltak nála a fix időpontok az evéshez, nem szeretném túlterhelni a pocakját.


2016. okt. 3. 08:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódd ezt túl! A fél 11 tökéletes lesz!


Az én babám meg 8-kor "tízóraizik" mert fél 5-kor kelt ma is. Nem is nevezem tízórainak, inkább második étkezésnek hívom.. (5x eszik) a fél 11 meg teljesen jó, ha magában adod a gyümölcsöt, akkor fél 1-nél nem húzza vele tovább, de lehet csak délig.

2016. okt. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem kell ezt annyira szamolgatni, az enyem 15 hos tizorai a szopi, 4 szer eszik mast, igy jon ki.


8 kor szopi

9 reggeli

12 kor szopi es alszik

2 kor ebed

4 kor szopi

5 kor uzsi

8 kor vacsi

9 szopi

2016. okt. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Akkor nem gondolom túl, nem kell neki délben ebédelni végül is..
2016. okt. 3. 08:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze hogy nem, en 35 eves vagyok es 2 -3 kor ebedelek kiskorom ota, ezt szoktuk meg csaladilag
2016. okt. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!