Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mennyire figyeltetek oda a...

Mennyire figyeltetek oda a glutén bevezetésének időpontjára?

Figyelt kérdés
Mennyi idős volt a babád mikor először adtál neki?
2016. okt. 3. 19:20
 1/9 anonim ***** válasza:
7 hónapos elmúlt.. majdnem 8 hónapos volt. Nálunk gond volt a hozzátáplálással, 11 hónapos korig minden második étel gondot okozott és 7,5 hónapos koráig szó szerint minden.. így nem sikerült betartani az időt.
2016. okt. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
5-6 hónapos kora között, a gyümölcshöz turmixoltam Detki cukor stop háztartási kekszet, először fél darabot.
2016. okt. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
4 hósan gyümölcsöt kaptak keksszel.
2016. okt. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%
6 hósan kapott kekszet a gyümibe. 5 hósan kezdtem a ht-t.
2016. okt. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Most az az ajánlás, hogy nincs ajánlás, nem sikerült ugyanis bizonyítani, hogy tényleg csökkentené az érzékenység kialakulását, ha 4 és 7 hónap között vezetik be.

Ettől függetlenül találkozott gluténnel a 7. hónap betöltése előtt.

6 hónaposan kezdtük, rá 2-3 héttel kapott 7 gabonás pépet minimális adagban.

2016. okt. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

6. hónap 2. hetében kezdtem amikor már rendesen ette a gyümipépeket. mokkáskanálnyi 7 gabonás pép kétnaponta, a hó végén már drasztikusan növelve, fél adag pép a gyümibe.


neten átbogarászva, oda jutottam, hogy 6. hónap után kell(vagy amikor már 50 gramm gyümölcspép elfogy egyszerre és mindenképp 7. hónap előtt)a milumil gabonás pépre meg rá is van írva hogy gluén bevezetésére kiváló, talán azért 7, mert 7 féle gabona is van benne, amit amúgy sem tudtam volna beszerezni.

2016. okt. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%

És mégis melyik ajànlott időpontra figyeljek??? Arra amit a fiammal mondtak vagy arra amit most a lànyommal?


Nem érdekelt a vmi idióta àltal kitalàlt ajànlàs sosem. Az én gyerekem a mi csalàdunk, szerintem sokkal jobban tudom mitől lehet baja és mitől nem.


A fiam is lànyom is 6 hónaposan kapott zabpépet. Semmi bajuk.

2016. okt. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7 hónaposan vezettem be 7 gabonás péppel. Most több helyről hallottam, hogy az nem jó bevezetésre, mert ha allergiás reakció lépett volna fel, akkor nem tudtam volna, hogy melyik összetevőjével van a probléma. Szerencsére egyikkel sem volt
2016. okt. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a gluténallergia nem azonnal, hanem évek múlva lép fel, hasfájásban mutatkozik meg és nehezen találják meg az okát, mire rájönnek mi a baj
2016. okt. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!