Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 10 hónapos babának miket...

10 hónapos babának miket adtatok enni vacsira?

Figyelt kérdés
Anyatej, pép, vagy szilárd étel, stb. ?
2016. okt. 4. 16:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Tápszer.
2016. okt. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
5 hónaposan kezdtem a hozzátáplálást, ezért most már sok mindent eszik. vacsorára általában házi lekváros kenyeret, vagy szárnyas felvágottas kenyeret/zsemlét kap. 6 foga van, így már nagyon ügyesen harap és rágni is tud. Esti szoptatás a fürdetés után van.
2016. okt. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tápszert kapott.
2016. okt. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
9 hónapos, anyatejet vacsorázik 8-kor, előtte 6 körül főzeléket kap általában, amit ebédre is evett
2016. okt. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A kisfiam 10 hónaposan még nem igényelt szilárd vacsorát, csak tápszert kapott. 11 hónapos korig, azóta szilárd ételt kap.
2016. okt. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nálunk fél nyolckor eszik 240 ml-t és el is alszik. Viszont legkesobb ötkor fent van, mert éhes. Ezert gondoltam hatha szilárd ételről nem ehezne meg ilyen korán.

Az sem megoldás, hogy kesobb aludjon el,mert nem birja tovább.

2016. okt. 4. 17:50
 7/9 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, nálunk is ez volt. Fürdés előtt adj neki valami laktatóbbat, fürdés után meg mehet a tápszer. Legalábbis én így szoktam.
2016. okt. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen természetes, hogy 9-10 óra alvás után éhes egy ekkora gyerek. Szép lassan próbáld kitolni a lefekvés idejét, akár naponta 5-10 perccel. Azért a 6 órási kelés már jobban hangzik, mint az 5, az még tényleg nagyon hajnal
2016. okt. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sinlac, tejpép, főzelék. Elalvás előtt meg tápszer. Ennyi idősen még "normalis" hogy megéhezik éjjel.

Fiam még 10hósan 2* ivott éjjel tápszert.

2016. okt. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!