Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Tudnátok ötletek adni baba...

Tudnátok ötletek adni baba ételek készítésével kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Kisfiam 5,5 hònapos ès szeretnèm minèl vàltozatossà tenni az èteleket. Àltalàban èn főzök neki reggeli ès vacsora tàpszer, a 10 órai ebèd ès uzsonna rendes hamik. Sinlac-ot is hasznàlunk.


Nagyon élvezi az èteleket ezèrt kèrem szèpen az ötleteket hogy Ti hogy ès miket csinàltok főètkezèsre ès többi ètkezèsre.


Köszönöm.


2016. okt. 19. 16:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
Szegény gyerek O_o
2016. okt. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
6-os válaszoló vagyok, azén fiam is tápszeres, tudom miről van szó. Akik ilyen csúnyán ítélkeznek, provokálnak ne foglalkozz velük, nyilván a legjobbat szeretnéd a gyermekednek. Ezek a mostani tápszerek vitaminokkal vannak dúsítva, nem alakul ki hiányállapot, a kalcium miatt pedig nagyon fontos az ilyen tej alapú táplálék. Csontosodnak, nőnek, mint a gomba ilyenkor. Hogy valóban a kérdésedre válaszoljak, én a kóstoltatás után vegyesen adtam a gyümölcsöket, zöldségeket, 5 hós korától védőnő javaslatára a glutént is bevezettem, a főzelékeket vagy önmagukkal, vagy gabonapéppel sűrítettem. Főtt rizst is szoktam paszírozni. Húslevesből a zöldségeket a levével törtem össze, most már húst is teszek bele. Grízt is szoktam főzni kevés vízben, ha megfőtt tápszerrel keverem el, majd bele gyümölcsöt, ezt tejpép helyett adom, nincs tőle fura mellékíze. Hirtelen ennyi jutott eszembe.
2016. okt. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!