Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » "Alap" ételeket nem emészt...

"Alap" ételeket nem emészt meg a babám, mennyire normális?

Figyelt kérdés
Pl. rizs,répa és tésztaféléket vagy banánt se emészti megy,egy az egyben a pelusban landol.11 hónapos.
2016. okt. 22. 08:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Répa nem meglepő, felnőtteknél is megjelenhet ugyanúgy.

Tésztafélékkel várhatsz.

Banánt 13 hónaposan bírta a lányunk.

Rizs viszont fura. Bár attól függ. Ha nem rágja jól meg, az emésztés se megy végbe tökéletesen.

2016. okt. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

Nem normális. Mindig ilyen? Szerintem vidd gasztroenterológiára.

Az én kisfiam se emészti meg a kaját ha általában jön a foga és az sem normális. Viszont baja nem lehet ha a hasfájás legapróbb jele sem felfedezhető rajta, ha fogzik. Hasfájás és 1 hét múlva a tipikus fogzós széklet, tele emésztetlen ételdarabokkal majd 1 hét múlva kijön a foga és visszaáll. Egy orvos szerint sem normális de okosabbat nem tudtak mondani... 7-9 hónapos kora között semmi baja nem volt! Álombaba volt. Éjjel 12 órát egyben aludt, nappal betettem az ágyába 5 percet töltöttem nála már aludt és szinte egy panaszos hangja nem egész nap erre mióta jönnek sorban a fogak kemény has, pirosodó fej, millió puki, millió ébredés és altatási gond stb..

Ilyesmi nálatok nem lehet a háttérben?

2016. okt. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
*bocsi, ha nem fogzik akart volna lenni
2016. okt. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Néha nálunk is van a kakiban répa vagy ilyesmi. (Banánt mondjuk fel sem ismerném.) Valamennyi biztos normális, lehet még a miénkben is van, csak azt nem vizsgálgatjuk annyit.

Szerintem kérdezd meg a gyerekorvosotokat.

2016. okt. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
tej és gluténmentesen étkezik,allergiagyanu miatt.januárban megyünk Pestre gasztrora mert itt a helyiek elhajtottak szo szerint.(a tésztát irtam,de az is gluténmentes)ha jön fog,ha nem,akkor is ez van:(- 7 foga van egyébként
2016. okt. 24. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!