Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 3 hós korban miért kezdik meg...

3 hós korban miért kezdik meg egyesek a hozzátáplálást? Ennyire felelőtlenek hogy lehetnek? Egyre több helyen olvasom sajnos.

Figyelt kérdés
2016. dec. 16. 12:49
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
51%
Mert dilinók
2016. dec. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Köszi :) nem vitát akarok hergelni, a hozzászólasukhoz nem akartam írni. A csapból is ez folyik, hogy az emésztőrendszerüknek nem tesz jót a korai hozzátáplálás. Egyszerűen nem értem.
2016. dec. 16. 12:56
 3/27 anonim ***** válasza:
44%

Azért mert csak.


Gondolom ezer oka van. Szeretnéd, ha mind felsorolnám???

Vagy elég ha csak úgy látatlanban szidjuk őket?

2016. dec. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
40%

Nem olvassák a ma trendi gyereknevelési okításokat.

A lányaim nem mai eresztésűek. és , bizony 3 hónaposan már "hozzátápláltam".

Köszönik, remek egészségnek örvendenek.

2016. dec. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
53%
Mert tudatlanok. Persze ez nem mentseg semmire, plane 2016ban.
2016. dec. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
53%

Régen ez volt az általános. Aki hallgat a szüleire, nagyszüleire már elkezdi akkor.


Egyébként meg a magánügyük.

2016. dec. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es, ugye tudod, hogy régebben más volt minden, a gyümölcs, zöldség, hús? Főleg, ha otthon termelte meg magának az ember! Én nem ezekre az időkre gondoltam, hanem mostanról beszélek.

Az előző hozzászólónak meg egészségére! Nem szidtak senkit, nem értem ezeket az embereket, ennyi.

2016. dec. 16. 13:05
 8/27 anonim ***** válasza:
53%
most meg fogsz lepődni: 2 évvel ezelőtt a védőnőm tanácsára kezdtem el... szó szerint ezt mondta: "ne olvass semmit amit a neten írnak... kezd el nyugodtan" 16 évvel ezelőtt is védőnői tanácsra kezdtem el... köszönöm a nagylányom is és a kicsi is jól vannak...
2016. dec. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
43%
Akkor nem értetted meg a hozzászólásom lényegét, ami a kérdésedre válasz: azért tesznek így, mert a régen szokásos módon járnak el, mert hallgatnak a felmenőik hozzátáplálási tanácsaira.
2016. dec. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
40%

"köszönöm a nagylányom is és a kicsi is jól vannak...2


Fogalmad sincs hogy jol vannak-e.

2016. dec. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!