Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » El vagyok keseredve! Nem...

El vagyok keseredve! Nem értem ezt az egész hozzátáplálást (sajnos szégyen ide, szégyen oda). Nem igazán van segítségem, és érzem hogy rosszul csinálom, szerintem össze vissza adok mindent. Jó tanács? Türelmes anyukákra lenne szükségem

Figyelt kérdés
2010. márc. 10. 22:10
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Először is: hány hónapos a babád? Mit kóstolt már?
2010. márc. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
Nyugi, az elején mindenki kezdő! :)) Na, mi a konkrét gond, miből érzed, hogy rosszul csinálod? (amúgy ezt olyan nagyon rosszul nem lehet csinálni, még ha ösztönösen is csinálod).
2010. márc. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

4,5 hós, tápszeres

Ettünk eddig, almát,barackot, sütőtököt, répát,almát-krumplival, répát-almával..

2010. márc. 10. 22:16
 4/36 anonim ***** válasza:
2010. márc. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
ajjj én tiszta depi vagyok
2010. márc. 10. 22:17
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok. De hiszen ez tökéletes eddig! :) Enyém is tápszeres volt félig, 4 hónaposan kezdtük almával, majd alma-krumpli, és így tovább. Amiket leírtál az tök jó, még ezeket variáld néhány hétig + a tápszer!
2010. márc. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

:)

Na még annyi hogy kb 2hete eszegetünk és már ennyi mindent evett! Ez nem gond? mindig azt olvasom hogy valaki hetekig csak kóstóltatott

2010. márc. 10. 22:19
 8/36 A kérdező kommentje:

és ezek után mit adjak? sajnos nem igazán van időm főzni, tudom rossz dolog és szégyenlem is magam érte:(:(

Üveges bébiételeket eszünk.. Cukkini mehet? vagy finomfőzelék?

2010. márc. 10. 22:21
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem gond. Ha nem fájt tőle a hasa, akkor nem gond. Enyém is kb. ezeket kapta 4-5 hónaposan, plusz banánt is kapott almával már ekkor. Hiszen nem nagy mennyiségeket esznek még, és ha nem fáj a hasuk, akkor jó nekik :)


Most azért is írtam, hogy ezeket variáld, aztán 6 hónapos kortól jöhet több minden is, + husi majd.


Tudod hol tudsz puskázni? Én a bevásárlóközpontokban anno mindig megnéztem, hogy mi a választék 4 hós kortól, 5 hós kortól, 6 hós kortól, és azokat adtam neki én is + amiket a védőnő mindig mondott.

2010. márc. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

Hallod, tök jól csinálod, ne izélj már! Ezeket variálhatod kedved szerint, aztán jöhet majd banán, körte, meggy, cukkini, cékla, paradicsomos burgonya, és 5 hós kor után már a husik is lassan. Az pedig már igazán nincs messze.

(28-án volt 5 hós kisfiam, és már evett pl. gesztenye-alma-csirkehusi kaját is). (B)

2010. márc. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!