Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Allergiás lenne a sütőtökrre?

Allergiás lenne a sütőtökrre?

Figyelt kérdés
5 hónapos a babám, most kezdtük a hozzátáplálást sütőtökkel. Védőnő tanácsára délelőtt 5-6 kanállal, délután fél üveggel adtam, a kisfiam csak úgy falta. Másnap tele lett a teste kiütésekkel és azóta is olyan "libabőrös" itt-ott. Ez allergia vagy csak kicsapta a tök? Mikor lehet újrapróbálni?

2017. jan. 8. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk egy hónap múlva és normálisan, s inkább mással.

Csak egyszer kóstoltass és fokozatosan. 1 kanál, 2 kanál, majd több, pár nap szünet...

2017. jan. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most pár napig hagyd a tököt, helyette alma és abból is 2-3 kanál.
2017. jan. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ritka hülye védőnőd van hallod...

Kóstoltatni csak délelőtt, először 2 kiskanállal, másnap mondjuk 5-tel, és így tovább, fokozatosan. És én is hanyagolnám most a tököt kicsit. Adj neki almát!

2017. jan. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi Csajok! Sajnos refluxos és az almát kihányta..gondolom túl savas volt neki. De most megpróbálom párolva, esetleg kis krumplival..hátha úgy benne marad. Amúgy krumplival meg répával is próbálkoztam tegnap, de nem ízlett neki.
2017. jan. 8. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!