Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » A sárgadinnyén kívül mást nem...

Joza kérdése:

A sárgadinnyén kívül mást nem eszik a 6 és fél hónapos kisfiam (május végén kezdtem a kóstoltatást). Egyenlőre nincs allergiás reakció, sem székletprobléma. Milyen tapasztalaitok vannak? Mivel párosítsam?

Figyelt kérdés

2016. jún. 20. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Sütőtök, barack. Ezek szinte minden gyereknek bejönnek.
2016. jún. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Finnyas a kicsike:)

probalj mindent, idorol idore, mert lehet hogy eloszor egyertelmuen elutasitja a banant, de ket honap mulva hajlando megkostolni es a kedvence lesz...

2016. jún. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is több alkalmak után fogadja el.nagyon fontos lenne mindig sokfélét adni, mert az idegen dolgoktol idegenkednek.

Pl a barackkal jártam ugy hogy tavaly szezonban kilo számra ette, utána kimaradt egy év, most meg kiköpi és nem kér...kínomban gyümökcsléként adom.

2016. jún. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
légy türelmes, ne hallgass a siettető védőnőre, a baba tudja, neki mi a jó. ha ízlik neki a sárgadinnye, egye azt, próbálkozz apránként mással is, a sütőtök hasonlít, de most nem nagyon van, csak üveges. inkább friss gyümölcsöt adj, ha van.
2016. jún. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is sokáig ment a sárgadinnye korszak, imádta. Reszelt almába is tehetsz sárgadinnye levet, meg kb. minden gyümölcsbe. Nálunk a második kedvenc a cukkini lett.
2016. jún. 21. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindjárt stol krumplit és répát. Üres kanállal indítottam a kóstolgatást tegnap cselként, mire édes fancsali arcocskát vágott: kisfiam, most lebuktál :)
2016. jún. 21. 15:41
 7/7 A kérdező kommentje:
(kóstol)
2016. jún. 21. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!