Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Náthásan hozzátáplálás kezdése...

Náthásan hozzátáplálás kezdése? C-vitamin anyatejbe kiválasztódik?

Figyelt kérdés
Zöldesen folyik az orra. Eddig vártunk az almalével, várjak még? Másik kérdésem a C-vitamin. A Cebiont javasolták. De ha kanálba adom tejjel neki, nem fogja összekötni a kanalat a rossz élménnyel? Emeljem én a C-vitamin dózisomat?
2017. jan. 22. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Én pl forralt cukros vízzel adom fecskendővel.
2017. jan. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tejjel NEM adunk semmit. Sem felnottnek sem gyereknek , sem vitamint sem gyogyszert.

Egyebkent nyugodtan etetheted mi koze ennek a megfazashoz nem ertem.

2017. jan. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
En várnék a hozzátáplálással.Rossz közérzet mellett a szokásos dolgok is rosszul esnek, nemhogy új dolgok, ízek, állagok.Egy hét múlva sem lesz késő.
2017. jan. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Első válaszoló, cukrot még nem szeretnék adni neki.


Második válaszoló. A tej az anyatej. Ha magában adnám a Cebiont kínzásnak számítana. Rosszul fogalmaztam, azért fontos, mert ez lenne élete első kanalas étele, ami nem anyatej.


Hármas válaszolónak is köszönöm a hozzászólást! Azt hiszem várok még pár napot a kóstoltatással, ezen már nem múlik semmi.

2017. jan. 22. 10:32
 5/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok. Szerintem a válaszoló is tudja, hogy anyatej, de az is tej. A tej meg köztudott, gátolja a vitamin/gyógyszer felszívódását.

Ha a cukrot annyira ki akarod kerülni, akkor amit adnál neki, abba kéne belecsöpögtetni (alma levébe pl.).

Sima vízbe eléggé kiérzi, az enyém köpte ki rögtön... Esetleg instant babateába lehet még, abból vannak nem cukrozottak.

2017. jan. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!