Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Adnátok a nagyobb babátoknak...

Adnátok a nagyobb babátoknak ételfutáros kaját?

Figyelt kérdés

Nem sok időm van főzni, gyakran üvegeset eszik, pár naponta főzök, magamnak is rendelek.

Egy éves, egy jó ideig még elvagyunk így, de ha nagyobb lesz mégse ehet mindig bébiételt.

Megbíznátok a szállítókban? Mikortól etetnétek ilyesmivel?

Csak olyantól rendelnék, ahol hozzávalót is írnak.


2017. jan. 26. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Nem.
2017. jan. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Inkabb , amikor főzöl akkor fagyassz le egy- két adagot, én is azt csinálom, és ha nincs időm főzni akkor azt tudom adni neki.
2017. jan. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
Nem.
2017. jan. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%

A hozzávalónál sem mindegy, hogy milyen minőségű.

És sajnos nem tüntetnek fel mindent. Pl. a levesporokat és -kockákat nem írják oda az étlapon, viszont pl. az interfood-os dobozon már rajta van. Én jártam így.


Hogy a kérdésre is válaszoljak: én nem szívesen adnék, bár el tudom képzelni, hogy van olyan helyzet, amikor muszáj. Volt ismerősöm, aki rendszeresen rendelt a gyerekeinek is és magának is. De én nem tenném, csak nagyon ritkán esetleg.


Magamnak évekig rendeltem, mert munkahelyen nem volt menza, őszintén megmondom, hogy meg se közelíti azt, amit itthon főzök, pedig nem vagyok egy mesterszakács. :)


Élelmiszer-biztonsági szempontból ezek a kaják rendben vannak, mert főzés után hirtelen hűtik, nem szaporodik el bennük semmi. De szerintem ezek nem jó minőségű ételek, ráadásul mindennek ugyanolyan íze/szaga van.

2017. jan. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Addig ehet bébiételt simán, amíg elég nagy nem lesz a "menzához". A bölcsi opcionális, de legkésőbb az oviban találkozik majd vele.

Tehát 2-3 évtől.

2017. jan. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%

Nem.


Én sem tudom megenni ezeket. :( Gyerekként a menzát se ettem meg sosem, max. 2-3 féle kaját.

2017. jan. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%

Nem. Szerintem szörnyű az ízük. Próbáltunk többet és több menzát is már, mindegyikkel van valami problémám (pl. tartósítós utóíz, menzaszag, stb.). Itthoni ételekre esküszöm.


Inkább főzz nagyobb adagot és egyétek két napig, vagy fagyaszd le, ha le lehet.

2017. jan. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
44%
Én is sokszor rendelek magamnak és én szoktam adni belôle a kislányomnak is. 2 éves, de már korábba is adtam neki rendelt ételbôl.
2017. jan. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!