Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 20 honapos kisfiam meg szopizi...

20 honapos kisfiam meg szopizik. Adnatok azonban tejentejet pl reggel muzlihez? Vagy turmixhoz?

Figyelt kérdés
Reggel es este szopik meg.
2017. febr. 8. 11:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, én nagyjából ebben az életkorban vezettem be a tehéntejet, kb. ekkora adagban. Az én kislányom 20-21 hónapos kora között választotta el magát.
2017. febr. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én adok. Amíg szopizik addig inni nem, de ételben kapja.
2017. febr. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az enyémnek 1 évesen az mondta az orvos, kezdjem el adni neki a bolti zacskós tejet. Most 15 hónapos és szopik még, vacsorára kap fél deci tehén tejet, amit hol megiszik hol nem, a lényeg, hogy elkedtem szoktatni. Az orvos szerint ez így rendben van.
2017. febr. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Betu ***** válasza:
Nekem 2 éves lesz márciusban a kisfiam. Na ő nem hajlandó a tejet meginni. Ő is szopizik még de tejem az nem sok van neki már csak komfort szopi a szopizás. A tejes dolgokat megeszi mondjuk nem mindent tejfölt, tejfölös kajákat nem, pedig kisebb korában mindent amit kellett és megfelelő időben bevezettem akkor megette. Viszont én úgy tudom, hogy a tej nem egy létfontosságú dolog.
2017. febr. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
22 hónapos kisfiam is szopizik még, reggel, este. Egy héten 3 szor kap igazi tejcsit. Mellette kap tejtermékeket még, én is másfél éves kora után kezdtem adni neki tejet, először picit, aztán fokozatosan egyre többet.
2017. febr. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
persze. miért mi történhet? leszokik a ciciről?? :) szerintem hálás lehetnél érte. De valószínűleg egyáltalán nem befolyásolná a szopizási kedvét, ilyenkor már nem éhségből eszik hanem mert így nyugtatja magát. De előtte vezesd azért be aprnként, először csak 10 mili aztán 20, 30 szóval ne egyszerre adj neki egy pohárral :)
2017. febr. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!