Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 8 hónapos a babám, ki mit ad...

8 hónapos a babám, ki mit ad neki enni, hogy rostdús legyen a menü? Anyatejet még kap, napi 4*, reggel és este Sinlac-ot, tízórai és uzsira gyümit túróval, joghurttal. Ebédre főzit hússal.

Figyelt kérdés
Leginkább arra vagyok kíváncsi, hogy tízóraira és uzsira mit adtok, van már alul 2 foga.

2015. aug. 10. 08:42
 1/5 A kérdező kommentje:
Még olyan kérdésem lenne, hogy milyen gabonapelyhet adtok a gyümihez?Hogyan készítitek el, beáztatjátok, majd leaprítjátok?
2015. aug. 10. 09:03
 2/5 anonim ***** válasza:

én zabot adok neki, mert korábban szorulásos volt, és az nagyon jót tesz neki.

kb. 1 ujjnyi vízbe beleszórok egy csapott evőkanállal, és 2-3 percig főzöm, míg be nem szívja a vizet. Aztán ez megy a turmixba a gyümölcsel és a jghurtal együtt. Ez a 10 óraija és az uzsija is.

2015. aug. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És a zabot hol veszed, milyen fajta?Zabpehely?
2015. aug. 10. 09:45
 4/5 anonim ***** válasza:
sima boltba...általában sparba járok és mivel szerintem nem rosszak az S-budget termékek, azt veszek (mégis mi lehet nem jó a zabpehelyben...) de volt hogy Naturásat vettem, mikor melyik akciós..ha a drágább fajta akciós, jó áron van, néha megveszem azt...de szerintem egy zabpelyhen ténylen nincs nagyon mit elfuserálni :)
2015. aug. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
rendes szemes zabpehely, nem őrölt..
2015. aug. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!