Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Kislányom 14 hónapos reggel...

Kislányom 14 hónapos reggel és este tápszert eszik. Egyébként már mindent eszik amit mi. De a tápszer megmaradt úgy érzem igényli is a folyadék miatt. Meddig maradhat ez így mikor hagyjam el és hogyan a tápszert?

Figyelt kérdés
2015. okt. 22. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
33%

Fiam 3 éves és még este tápszert vagy junior italt iszik, reggel kér kakaót.

Szerintem ezzel nincs probléma, van benne egy csomó vitamin! :)

Én úgy gondoltam, hogy majd olyan 4-5 évesen leszoktatom, folyamatosan növelem a tej és csökkentem a tápszer mennyiségét az italában, aztán a végén tej lesz belőle. :)

2015. okt. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

még iskolás korban is így ajánlják, reggel-este egy egy pohár tej :)

persze egy éves kor után már nem számít étkezésnek, így emellé kéne reggeli, este meg előtte rendes vacsora, de amíg kéri, addig add. enyém 5 évesen hagyta el, de az oviban minden nap tejes reggeli van vagy tejes innivaló van hozzá ;)

2015. okt. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
16 honaposan már rendes tejet ivott a fiam. reggel és este 2-2dl-t.
2015. okt. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Az enyém 14 hónapos koráig szopott, azóta nem ivott tejet (a tehéntej nem ízlik neki). Folyadéknak a víznél jobb nincs, de szereti a gyümölcsteát is cukor nélkül.
2015. okt. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!