Baj ha nincs tízórai?

Figyelt kérdés
8 hónapos a babám. Reggel 6:30-kor kel. Olyan 7 körül reggelizik tápszer 240ml. Aztán 8:30-9:00 fele már alszik. Alszik kb. 11:30-ig. Ezután ebédel húsos főzit. Nem tudom mennyit eszik, mert nem mérem Aztán 16 körül uzsi. 19:30-kor vacsi tápszer 240ml. Próbáltam bevezetni a tízórait, de csak sírás van belőle, mert fáradt. Ebéd után olyan 14 körül megy aludni előtte még ha tudod meg próbálom meg kínálni egy kis gyümivel, hogy meg legyen az öt étkezés. Gondoltam arra is, hogy reggel amikor felkel akkor meg etetem és hátha vissza alszik még és akkor már másképp indulna a nap. Még nem próbáltam ki. Hogyan tudnám bevezetni a tízórait?
2017. márc. 5. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha szépen gyarapszik és kiegyensúlyozott, akkor emiatt ne borítsd fel a napirendet.
2017. márc. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szinte sose volt olyan napirendünk egyik gyereknél sem, mikor a tízórai passzolt volna, ha mégis beleerőltettem, akkor az ebéd maradt ki. Szerintem felesleges ehhez ragaszkodni.
2017. márc. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nalunk ebed nincs, mert a 13 honaposom mindig 11:30 es 12:00 kozott alszik el :D ugyhogy 8:45 korul kel, 10-11 kozott tizorai, aztan 13:30-14:00 kozott kel, akkor van "ebed".
2017. márc. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kicsi még, így még fog változni a napirendje bőven. Nekünk is volt, hogy egy-egy étkezés nem volt egy időszakban, most màr lassan másfél éves, a napirendje beàllt úgy, hogy nem fog változni jelentősen, meg lett minden étkezésnek a maga helye.
2017. márc. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Most meg nyugodtam, hogy nagy probléma nincs! :) Mindenkinek ment a zöld kéz!
2017. márc. 7. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!