Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Anyatejes babának mikor...

Anyatejes babának mikor kezdtétek a hozzátáplálást? Mivel kezdtétek? Milyen desszert márkákat vettetek?

Figyelt kérdés

2017. márc. 5. 15:57
 1/10 anonim ***** válasza:
66%

Desszert? Mégis mire gondolsz?


6 hónaposan reszelt alma levével.

2017. márc. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%

6 hónaposan reszelt almával.

Desszert 11 hónapos koráig anyatej volt

2017. márc. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%

5 hósan.tejpépet kapott este 5,5 Reszeltalma leve, majd alma, krumpli stb.

6,5 volt mikor bevezettem a glutént, onnantól kapott ( mulipa) babakekszet

2017. márc. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
6 honaposan kortevel.
2017. márc. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
6 hósan reszelt alma, zabkása. Inkább bébiételt kap, Hipp, Kecskeméti, Babydream.
2017. márc. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%
4 hetesen alma leve, hat hetesen reszelt alma, akkor még ez volt a divat. JElentem, 24, él, egészséges, nem allergiás...
2017. márc. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6 honaposan kezdtuk gyumolcsokkel.

desszertet nem adtam neki soha, most 13 honapos. imadja az osszes gyumolcsot es zoldseget, mindenfele hust es tesztat, kb mindent megeszik. nem szeretnek neki desszertet adni ameddig o nem keri, mert teljesen felesleges,nincs ertelme, csak edesszaju lesz tole a gyerek. kenytelen leszek kesobb venni neki alkalmankent, amikor mar tudja kerni, most meg orulok, hogy nem keri es nem hianyolja.

2017. márc. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem minden bébiétel gyártó kínál édes gyümölcspépeket, kezdetben natúran, később joghurttal, babakeksszel, esetleg túróval kiegészítve (a Hippnél emlékszem ez utóbbira). Vannak különböző ízesítésű tejpépek, a sztracsatellástól kezdve a banánosig mindenféle. Ezen kívül a Nestlé Alete-nek vannak babapudingjai, de azt 8 hós kortól ajánlja. Kisöcsém kb. 6hónapos korától kapta és nagyon szerette a Hipp gyümölcs gabonával-t, majd a Hipp duettet, illetve a Jóét papiját. Ételekből a finomfőzeléket szerette, később a fent már említett Nestlé márkájúakat. Müllerben beszerezhető egyébként. Remélem segítettem.
2017. márc. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
3,5 hósan univer alma és univer barack. Később hippet és még nem tudom mit vettűnk desszertett hippeseket kapott.
2017. márc. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
6 hósan kezdtem reszelt almával és zabkásával. Most 9 hós és inkább bébiételeket kap, így több idő jut játszani, ráadásul a turmixgép hangját utálja. Kedvenc márkáunk: Hipp, Kecskenéti, Babydream, Univer, ezekböl olyat veszek neki, ami nem tartalmaz hozzáadott cukrot.
2017. márc. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!