Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hogyan kezdtétek a hozzátáplál...

Hogyan kezdtétek a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés
Tápszeres babák anyukáját kérdezném. Mikor kezdtrétek el a hozzátáplálást, mivel? Mennyi idő alatt váltottatok ki egy étkezést?
2017. jan. 3. 16:38
 1/5 A kérdező kommentje:
Légyszives a baba korát is írjátok oda
2017. jan. 3. 16:39
 2/5 anonim ***** válasza:

6 hónaposan almával. Első nap a levét, másnap egy kanálka pépet, másnap 3-at -> hasfájás és hagytam. Így volt a répával a sütőtökkel és barackkal is csak ezeknek nem adtam levet, rögtön pépet.

7,5 hónapos korában tudtam elkezdeni normálisan. Akkor egyiktől se fájt már a hasa.

Volt aki azt javasolta 4 hónapos korában, hogy kezdjem el mivel tápszeres. Feltételezem, akkor se bírta volna megemészteni.

Érzékeny pocakú is maradt egyébként szóval nem ő számít általános esetnek azért, szerintem.

2017. jan. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
6 hónaposan kezdtük, almának a levével, aztán barack, édeskrumpli, sütőtök,stb. Szerencsére minden ízlik neki és nem is hasfájós. 7 hónapos elmúlt, mire kiváltottuk a tízórait. Most 11 hónapos, 5x eszik egy nap, ebből a reggeli és a vacsora tápszer, ezen egy darabig még nem is szeretnék változtatni
2017. jan. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
5 hónaposan adtam neki negyed adag milumil tejberizspépet ( nem ízesített) ebédre + tápszer. 6 hónaposan kezdtem el táblázatnak megfelelően, de nem egész adagokat,mert nem ette meg. 7 hónapos volt mire teljes adagot evett ebédre. Lassan 8 hónapos, most kezdtem el adni neki délután is.
2017. jan. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4 honaposan kezdtuk a hozzataplalast repa purevel.Nem volt hasfajos,igy konnyen ment, jol is fogadott mindent.Kb. 1 honapig tartott kivaltani egy-egy etkezest.Jovo heten lesz 1 eves a reggeli es a vacsi meg mindig tapszer.
2017. jan. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!