Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Adhatok neki Kecskeméti...

Adhatok neki Kecskeméti őszibarackos bébiételt?

Figyelt kérdés
Eddig almát kapott.Most adnék barackot de itthon vettem észre h. van benne rizskeményítő meg rizsdara.Nem lesz tőle baja?

2017. márc. 14. 08:13
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
Mekkora gyerek? A Kecskeméti helyett keresnék minőségit. Agyon van cukrozva.
2017. márc. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is inkább edd meg te, mert nagyon finom, de nem gyereknek való. :-)
2017. márc. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%

Ha épp nincs szezonja, és sehol nem kapok olyan gyümölcsöt, akkor megveszem a bébiételt, de akkor is igyekszem olyant, amiben minél kevesebb a cukor.


Az a legegészségesebb ha Te magad készíted neki, otthon. És tudod, hogy mi van benne.

2017. márc. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy adhatod, rizs nem allergizál azért is sűrítik ezzel a gyümölcsöket.

Az meg hogy van benne egy kis cukor semmi baja nem lesz tőle, tápszerbe is van cukor, egy kevés szénhidrát nem árt.

2017. márc. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A gyümölcsben bőven van szénhidrát hozzáadott cukor nélkül is.
2017. márc. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, én adtam neki. a rizsdarától nem lesz baja, ha jól tudom, akkor a 4 hónapos kortól adható Milupa rizspépben pl. rizsliszt van
2017. márc. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!