Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 5 hónapos babám evett a...

5 hónapos babám evett a Kecskeméti bébiételből alma-banán-keksz-ből fél üvegnyit. Az kb.90 gr. Elég ez neki tízóraira, ha eddig 140g tápszert evett alkalmanként?

Figyelt kérdés

napoi 5x 140gramm tápszert evett eddig.

kiváltható egy étkezést ennyi gyümölccsel vagy főzelékkel, úgy, hogy utána nem kell tápszert adnom, hanem majd csak a következő etetésnél? Mert nem ette meg, hiába kínáltam 1 órával később.



2014. ápr. 1. 12:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Én az elején még mindig megkínáltam utána tápszerrel, amikor már többször egymás után nem kérte, akkor elhagytam a kínálást, csak vízzel kínáltam, mert szomjas azért lehet. Egyébként nálunk a tízórai gyümölcs keksszel, és ez kitart ebédig, nem lesz éhes előbb.
2014. ápr. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
neked mennyit eszik belőle? milyen kekszet adsz, te darálod?
2014. ápr. 1. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!