Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Milyen bébiétel márkákat...

Milyen bébiétel márkákat ajánlanátok jó szívvel? Kecskeméti? Hipp? Vagy másféle?

Figyelt kérdés
Hamarosan kezdeném a hozzátáplálást. Szívesen készíteném én magam, de nem bízom a boltokban kapható zöldségek/gyümölcsökben, ki tudja, milyen vegyszert tartalmaznak.
2017. márc. 5. 16:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hipp a legjobb szerintem.
2017. márc. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Hipp meg Univer a legfinomabb ízre és minőségre főzelékből, gyümölcsökből meg DM-eset vagy rossmanosat szoktam venni.
2017. márc. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
6%
Nem vennék bébiételt, mert azok sem természetesek. Főzz n eki te magad. Nem kell primőrt venni, a többi nem tartalmaz vegyszert.
2017. márc. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

"a többi nem tartalmaz vegyszert"


:) Ezt te komolyan elhiszed?


Saját márkás termékeket próbáltátok? Milyen a Rossmann-os Babydream? És a többi?

2017. márc. 5. 17:19
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
A kecskemétit is a Hipp gyártja, nyugodtan veheted azt is.
2017. márc. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
69%
Hippet ette a nagy is, most a pici is. Nem volt vele gondunk soha.
2017. márc. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%

Ezeket bevizsgálták, és az lett az eredmény, hogy jobbak, mint a házilag készített. Pont azért, mert akkor dolgozzák fel a zöldséget, gyümölcsöt, amikor szezonjuk van. És legtöbbjükhöz bio alapanyagokat használnak.

Ezekkel nem lehet trükközni.


Igaz, hogy régebbi teszt, de itt olvashatsz róla:

[link]

2017. márc. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Én Univert adtam legtöbbször meg néha Kecskemétit. Eleinte HIPP-et is, majd azzal teljesen más típusú gondunk volt (8-10 hós kortól én mindben láttam tejterméket a fiam meg tejallergiás.)
2017. márc. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
61%
Én a Kecskemétit nem szerettem, nagyon folyós. Hippet nem nagyon vettem (talán drágálottam), leginkább dmeset használtunk, azok tényleg finomak és olcsóbbak, de ha Rossmannban voltunk ott is vásároltam, kisfiam mindet megette jóízűen.
2017. márc. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hipp
2017. márc. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!