Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » FA átalakítható etetőszéket...

FA átalakítható etetőszéket vennék használtan. Szerintetek jó ez, mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
teszvesz,vaterán kivül más forum,ahol kecskemétiek is hirdetnek?
2010. nov. 19. 15:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekünk is az van.

Viszonylag meg vagyok elégedve vele.

De venni akartam tapadós tányért, és jó ha tudod semmi nem tapad rá.

Kicsit nehézkes takarítani. oldalt elég jól be tud bújni a kajcsi. De ez használható a legtovább és biztos a többinek is van hibája. Alapból nem bántam meg eddig.

2010. nov. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

expressz


De linkelni is akartál? Vagy arra vagy kíváncsi jó e a fa etetőszék?

2010. nov. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi!Most keresgélek és a tapasztalat és a hirdetőhelyek is érdekeltek.
2010. nov. 19. 15:56
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem igazán van tapasztalatom a fa etetőszékkel kapcsolatban, csak ú általában az etetőszékről tudok neked írni.

Nekünk IKEA-s van: [link]


Örülük, hogy ezt vettük meg, mert minden nap be kell tenni a kádba, a zuhany alá. Másfél éves kisfiam most tanul evőeszközzel enni, és mindenhová szétkenődik a kaja. Szerintem egy fa etetőszék nem bírná ezt a strapát. Mivel ez műanyag, nagyon egyszerűen, vízzel letisztítható. Szívből ajánlom Neked:)

2010. nov. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekünk is az van(fa)!A lányom 1.5 évesen már egyedül evett szépen, mégsem zuhanyoztattuk a széket!Most 5 éves, és a szék a szobájában van kiegészítő széknek, azon rajzolnak ha jönnek a kis barátnők!Most 5 hónapos a pici fiam, és lassacskán kikerül a konyhába ismét, mert már kezd eszegetni!Én nagyon szeretem ezt a széket, mert strapabíró, ugyan úgy tisztítható mint a müa társai, hiszen felületkezelt, és az ülőkéje müa borítású!És nem mutat hülyén a fenyő asztalunknál sem!(igaz ez részletkérdés)

Mi anno kaptuk, de az auchan-ba vették a rokonok, olyan 10.000 körül!!Semmi pénzért nem cserélném le!

2010. nov. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is az van.Én meg vagyok elégedve vele.A kislányom 3 éves még mindig azon eszik.Rajzolni és színezni is ezen szokott.
2010. nov. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 bucibabuci ***** válasza:

nekünk is fa van, lányom már ezen rajzolt, most ismét az ebédlőben van kisfiam használja, és nem kell "lezuhanyoztatni, letörlöm, ha nagyon csúnya akkor a kádban lemosom.

Újonnan vettük 6500 volt a bababoltban, és tényleg jól ki lehet használni.

2010. nov. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekünk fa van, amibők kisszék-kisasztal lesz.

Már 10 éves darab, a fiam használta etetőszéknek, majd kisasztalnak, aztán azon tartotta a játékai egy részét a szobájában.

Most a 20 hónapos lányom használja már több mint egy éve.


Abszolút bírj a strapát, van, hogy csak letörlöm, ha koszosabb akkor lezuhanyozom, lemosom akádban, nyáron meg leslaggoltam kint a kertben

2010. nov. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi csajok a véleményeket.Most már csak ki kell fognom olcson egyet:)
2010. nov. 23. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!