Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Külföldről fórumozó anyukák!...

Külföldről fórumozó anyukák! Miben tér el a hozzátáplálás nálatok?

Figyelt kérdés

Korban, az ételek sorrendjében?

pl. Egy USA-ban élő ismerősöm szerint ott a déligyümölcs és az aprómagvas is mehet 1 év alatt...


2017. ápr. 5. 09:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
57%

Anglia: citrusfelek, apromagvasak mehetnek 6-7 honap utan. Adtam is.

Tejet etelben ( tehat fozve ) 7-8 honaposan mar ehet.

Zoldfuszerek is 6 honaposan.

Azt mondjak, minel tobb izt kostoljon meg minel hanarabb.

Az enyemnek 6 honaposan a kokuszos banan volt a kedvence.

2017. ápr. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
75%

Ne azt vegyétek figyelembe, hogy hol éltek, és ott mi a szokás. A ti gyerekeitek a ti véretek. Ha Mongóliába költöztök el, akkor ott soha nem fog a gyerek semilyen tejet kapni, mert ott nem szokás, és az ő szervezetük erre állt rá, minden egyes mongol ember laktózérzékeny. Mi viszont eszünk -iszunk tejterméket, mert a mi szervezetünknek kell.

Tengeri herkentyűket meg mi nem adunk a babáknak, pedig teljesen normális dolog mediterrán országban pl bébipolipot adni 10 hónapos babának, ha van elég foga.

Nem sorom tovább.

2017. ápr. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
75%

Utolso, 10 eve kulfoldon elek, Magyarorszaghoz mar nem

sok kozom van, a gyerekem nem is magyar allampolgar, ugyhogy az itteni hozzataplalast veszem alapul.

2017. ápr. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
72%
Utolsó, a gyereked nem magyar állampolgár, de magyar géneket örökölt magyar szülőktől
2017. ápr. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Felig magyar. A masik felnel, halat adnak 4 honaposan.
2017. ápr. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ez gyerekorvos frissitett tudasatol/szemelyes velemenyetol is fugg. Nemetorszag, zoldseggel kezdenek, 1 eves kor utan a mi dokink szerint mehet neki mar minden, amit mi eszunk. A gyerekem erzekeny a tejtermekre, tojasra, amire magamtol jottem ra, mert meg mindig tartja magat sok orvosnal es vedononel az az elkepzeles, hogy a pattanasszeru pottyoket az anyai hormon okozhatja csak, a hasmenes meg tuti a fogzastol van, a hasfajas pedig termeszetes dolog 3 hetes es 6 honapos kor kozott, es nem lehet vele mit csinalni. Nalunk lehetett. Ezeket csak azert mondom, mert a gyermekorvos alap esetben nem gasztros is egyben, korlatozott sokszor a tudasa, igy az allergenekkel kapcsolatban jobbnak lattam a megerzesemre hallgatni, es jol is tettem.
2017. júl. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Anglia, angol allampolgarok a lanyaim (igazabol en is felvettem az angol-magyart), tehat mindent alapbol ugy vettem, ahogy itt csinaljak. Citrusfeleket 7 honapos koruk utan ajanlottak, kaptak is. A noverem Franciaorszagbol ajanlotta, hogy zoldseggel kezdjem.
2017. júl. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!