Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 8 hónapos babátoknak hány...

8 hónapos babátoknak hány étkezést váltottatok már ki?

Figyelt kérdés
Lassan haladunk a hozzátáplálással, kóstolgat a kisfiam, mostanában kezd már kb fél üvegnyi gyümölcsöt megenni, kb 80-90 g körül. Főzelékből kb fele ennyit eszik, így még minden evés után szopizik is. Ti hogy haladtok?

2017. ápr. 2. 11:32
 1/8 anonim ***** válasza:
8 hónaposan 0 étkezést váltottunk ki.
2017. ápr. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2 van kiváltva és eszeget uzsonnára is.
2017. ápr. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1 étkezés van kiváltva,azt is kb. 1 hete sikerült. Én nem erőltetek semmit. Kb. 1 üvegnyi gyümit, vagy főzeléket eszik.
2017. ápr. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az en kislányom is még kostolgatott ilyenkor. Evett valamennyit, nem foglalkoztam vele, h mennyit. Ha ket kiskanallsl, akkor annyit. Utana kapott tapszert. Nem eroltettem semmit,most 20 honapos, jol eszik,nem valogat. Kivancsian kostolgatja a mi eteleinket. A felnottezel adadat se siettetem,eszik amennyi jolesik es az sem baj, ha nem keri. Kap uveges bebietelt.
2017. ápr. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*felnottetel adasat
2017. ápr. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Semennyit.

1 eves koraban lett kivaltva. Anyatejes volt.

Koszoni jol van, 2 eves, mindent megeszik a letezo osszes zoldseget, majdhogynem felnott adagokat.

Mondjuk en sosem sietettem semmit.

2017. ápr. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
8,5 hónaposan sikerült a második étkezést kiváltani.
2017. ápr. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Holnap lesz 8 hónapos a lányom. Eddig még kóstolni sem volt hajlandó, kb. 1 héttel ezelőttig csak almát evett etetőhálóból, kekszet nyammogott, és egy picike banánt volt hajlandó megenni. Pedig próbálkoztam, amit kóstoltattam vele: sütőtök, cékla, édesburgonya, sárgarépa, krumpli, körte, őszibarack, szilva, csirkemell. Mindenből max. 2 kanállal volt hajlandó elfogadni, fintorgott, rázkódott. Saját készítésűt és üvegeset is próbáltam. 1 hete vettem alma-banán csirkehússal kajcsit, egy fél üveggel rögtön bevágott. Azóta már egy egész üveggel is megeszik, pedig előtte kb. fél órával szopizik, és utána is kéri még, pedig vizet is iszik utána. :)
2017. ápr. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!