Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Másfél évesem miért nem...

Másfél évesem miért nem emészti meg az ételt?

Figyelt kérdés
Pl. az alma egy az egyben a pelusban landol,kis darabokban ahogy harapta,(hig nyálkás ilyenkor a széklet)vagy a répa is pl. (borsot kukoricát nem irom mert az néha felnőttnél is ugyanugy távozik...)Ezek max 3 ora alatt átérnek rajta normális ez igy?
2017. ápr. 11. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Gyerekorvos mit mondott?
2017. ápr. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

semmit igazábol meg senki sem(gluténérzékeny nagy valoszinüséggel de a gasztron se vesznek komolyan minket)

házidoki szerint gyorsabb az emésztése

2017. ápr. 11. 17:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy normális. De a kérdést akár én is írhattam volna. Hasa is olyan sokszor fáj.. mi a 3. gasztroenterológushoz fogunk már menni. Az arca állandóan kiütéses is. A múltkor mikor csalánkiütésre kapott fenistilt, még az arcán is elmúltak a pöttyök, valami tuti nem oké. A répát múltkor 4 részletben kakilta ki pár órán belül. Almát pl nem is adok neki, mert nem alszunk éjjel. Sorolhatnám még mi a gond. Gluténre gondoltam én is de gyarapszik rendesen. Remélem végre kiderül májusban az új dokinál.
2017. ápr. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
pl ha gyalult tökből csinálok főzeléket,ott is a tök egy az egyben a pelusban landol:( lisztes dolgok után vizszerüen megy a hasa,innen a gyanu,de normális vizsgálatot nem csinál senki,sőt volt h magándokinál voltunk,és ő is elhajtott....hiába fizettünk kemény pénzeket
2017. ápr. 11. 18:43
 5/8 anonim ***** válasza:

Synlabnál 4 ezerért csinálnak lisztérzékenységre szűrést ha jól emlékszem. Meg 10 ezerért 40-es allergia panelt.

Én is azt mondogatom, hogy ha ez az orvos se vizsgálja ki, majd én megoldom magánlaborban.

2017. ápr. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de ennyi idős gyereknél is vállalják?
2017. ápr. 12. 11:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Remélem. Még nem kérdeztem rá.
2017. ápr. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Most kapott gyogyszert amiben hasnyálmirigy enzimek vannak,hátha ott van alultermelődés....meglátjuk...
2017. ápr. 13. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!