Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Nektek hogy eszik a 20 honapos...

Nektek hogy eszik a 20 honapos babátok? Másnál is vannak olyan napok amikor szinte semmit? Lehet ez fogzás idöjárás; vagy a játék fontosabb!

Figyelt kérdés
2017. máj. 16. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Az enyém egész jól. Bár reggelizni nem nagyon hajlandó. Ebédre és vacsorára normálisan eszik, tízóraira is nagyjából egyforma, az uzsonna az az étkezés, ami nagyon változékony. Van mikor sokat uzsizik, máskor szinte semmit. Fogzás téren mondjuk nála hónapok óta csend van, a játék meg sose volt fontosabb az evésnél, mert ritka jó étvágyú. Ha beteg, akkor nem eszik rendesen, de ez meg nem egyéni.
2017. máj. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az enyém mindig rosszul evett. Nem válogatós, egyszerűen nem köti le az evés, hamar megunja és elvan egész nap egy kanáriadaggal. Én azért megyek utána, nem tömöm, de figyelek arra, hogy egy nap legalább 1x egyen meleg ételt (ha többször eszik, akkor örömtánc), ha lehet, legyen benne hús és zöldség, napközben kínálom gyümivel.
2017. máj. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Inkább az a ritka, hogy rendesen eszik. Amilyen jó evő volt az első időszakban, olyan rossz most.

Pár falat után megunja.

2017. máj. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A lányom nagyon jó evő. De nála is van olyan nap mikor csak csipeget. Bolt olyan is h egész nap csak fyümölcsöt és egy fél joghurtot evett meg.

Nem tudom mitől van ez.

Mivel az esetek többségében nincs gondunk sz evéssel, így én nem foglalkozom ezzel.

Ha éhes lesz, majd kér enni.

Nálam is vannak olyan napok, mikor nem kívánom a kaját...

2017. máj. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!