Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » A glutén diéta elkezdése után...

A glutén diéta elkezdése után mennyi idő múlva számíthatok a tünetek megszűnésére?

Figyelt kérdés
5 éves a gyermek. És nála puffadás és hasmenés a tünet, de folyamatos bekakálás, fél évvel ezelőtt még hurkakaki volt, semmi gond nem volt :( Azóta tart a kálvária, először mindenki pszichés bajra gondolt, csak azzal foglalkozott sajnos. :( Én kezdtem nyomozásba.

2017. jún. 25. 09:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálom és a gyereknél kb. 3 nap kellett a hatáshoz, de a többség 3 hónapot mond. Pár hónap kell, mire minden kiürül a szervezetből azthiszem.
2017. jún. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm! nálatok hogy derült ki? volt súlyos kakiprobléma? ha igen anyaként hogy bírtad? nekem kész vannak az idegeim, de látom a fényt legalább...
2017. jún. 25. 11:01
 3/6 anonim ***** válasza:

Ugyan ez de nagyobb 16 éves "gyereknél".

De nem a glutén volt a gond hanem a tojás. Amiben glutén is volt a glutén volt abban tojás is. 150 ezres vérvételen derült ki ez.

2017. jún. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is a kakiprobléma kapcsán derült ki. Az volt a meglepő, hogy a diéta hatására, még a magatartása és a figyelme is sokat javult.

Én is elkezdtem a diétát, és ugyanezt tapasztaltam. Lenyugodtam, nem lehet felbosszantani stb. Lehet, hogy nálam is van allergia, vagy intolerancia, de én még kivizsgálás előtt állok.

Tojás és rozs allergiát már korábban kimutattak nálam.

2017. jún. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
mi most jöttünk haza nyaralásból, nem részletezem , mit éltünk át, de legalább kisgyerek boldog volt. Velem mindenáron el akarták hitetni, hogy pszichés baja van, szorong. De akkor visszatartaná a székletét, nem folyamatosan jönne belőle. Szerencséten már nagyon szégyenli magát. És olyan zavaró szaga van, nem is kakiszagú, hanem sokkal bűzösebb.
2017. jún. 25. 13:52
 6/6 A kérdező kommentje:
2.,3., válaszoló mennyi idő telt el a diéta kezdetétől, míg rendeződött a pocak, de legalább is elmúlt a hasmenés?
2017. jún. 25. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!