Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ti hogy főztök főzeléket a...

Ti hogy főztök főzeléket a babátoknak? 1 adagot vagy előre 2-3-at?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy bugyuta kérdés, de képtelen vagyok 1 adagot frissen főzni. Más is csinálja úgy, hogy több adagot főz meg egyszerre és azt lezárva hűtőben tárolja mondjuk másnapig? Vagy ti fagyasztjátok?

Oké, hogy frissen a legjobb, de ha pl megfőzök egy fél céklát mert csak annyira van szükségem, másnapra megfonnyad a másik fele. Emiatt gondolok egyszerre több adag megfőzésére.


2017. jún. 30. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 napra főztem amit lehet. Krumplit mondjuk nem pl. Szóval kajafüggő.
2017. jún. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig 2 napra főztem. Ó, azok a boldog idők, amikor bármit főztem, megette mind egy szálig. 😂
2017. jún. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én ezért tértem át az üveges ételekre...

Nekem a másnaposat már nem akarta megenni, pedig még fagyasztottam is le kis adagokban hogy de jó lesz, csak előveszem, kiolvad és kész... :S

2017. jún. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 2 adagot főzök, eszi aznap meg másnap, harmadnapra már nem teszek el. Fagyasztani nem szoktam.
2017. jún. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1 adagot. Felét ebédre felét délután. Nagyon rossz evő.
2017. jún. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszerre többfélét és nagyobb adagokat főztem és ment a fagyasztóba. Minden nap mást kínáltam neki. Akkor még nem a húsleves, pörkölt, rántott hús háromszögben mozgott, hanem megevett mindent:)
2017. júl. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!