Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ti mindennap más gyümölcsöt...

Ti mindennap más gyümölcsöt meg főzeléket adtok a babátoknak?

Figyelt kérdés
7 hós a kislányom. Örülök ha valamit megeszik ezért nem nagyon változatos a menüje. Az baj ha egyfajta főzeléket (pl. répa krumpli csirkehúsi)4-5 napig kap? Vagy mindennap mást kéne adni neki? Gyümölccsel ugyanez a helyzet!
2013. júl. 2. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbálom változatosan etetni, minden nap mást adni neki, aztán ez vagy összejön, vagy nem. Van hogy másnap is ugyanazt eszik, ez heti 1x fordul elő kb. De 4-5 napig nem adom neki ugyanazt, az már nagyon sok szerintem.
2013. júl. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

De ugye nem a hétfőn megfőzöttet adod neki még csütörtökön is?


2 napnál tovább nem kapja ugyanazt egyébként.

2013. júl. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem dehogyis!!!Mindig frissen főzők neki,csak nagyon nehezen fogadta el az új ízeket és ezért nem nagyon merek "változatosan" főzni neki. Inkább szokjon meg mindent,nehogy megint elutasítsa az ételt!
2013. júl. 2. 12:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Én pl. hiába szeretném változatosan etetni, kb. 3 félét eszik meg és így is nagyon kicsi a súlya. Úgy vagyok vele, hogy inkább adom ezt a 3 félét felváltva, minthogy 20-30 gr-ot egyen összeszorított szájjal.

A répával vigyázz, mert besárgulhat a sok bétakarotintól a bőre. Azt semmiképp ne adj neki minden nap.

2013. júl. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha olyat fozok amit joizuen megeszik , es ha meg marad is a fozelekbol akkor masnap is abbol kap, de ha esetleg nem szerette a mai ebedet, akkor holnap nem fogom megint azt adni neki...en az elejen amikor mindent megevett amivel kinaltam, ketnaponta foztem friss etelt. Most 10honapos a lanyom es nagyon valogat, minden nap masfele kajat keszitek, mar kivagyok hogy ilyen valogatos
2013. júl. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!