Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Uzsonnára mit adtok / adtatok...

Uzsonnára mit adtok / adtatok a babának 6 és fél - 7 hónapos kortól?

Figyelt kérdés

Most fogjuk elkezdeni hogy uzsonnát is kap. Tízóraira gyümölcspépet szokott kapni vagy magában vagy babakeksszel keverve (vagy saját készítésűt vagy üvegest). Ebédre zöldség pépet szokott kapni (szintén vagy saját készítésűt vagy üvegest). Csirke husit most fogjuk bevezetni.

Uzsonnára meg most vettünk ilyen tejbegríz desszertet (jó éjt papit).

Vettünk tejpépet gyümölcsökkel de nem tudom hogy ezt is lehetne-e. Vagy ezen kívül mit lehet, mit szoktatok hogy változatos legyen és mégse ugyanaz legyen mint pl. a tízórai?


2017. júl. 23. 19:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Én ugyan később kezdtem uzsonnát adni neki de gyümölcsöt kapott, ha el volt csúszva a napirend akkor magában kapta, egyébként Sinemillel.

Azt javaslom délelőtt vezesd be azt a tejpépet de persze, adhatod uzsira, ha tudod hogy semmi baja tőle.

2017. júl. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!