Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hogy vezettétek be a tehénteje...

Hogy vezettétek be a tehéntejet? Milyet adtatok először és mennyit?

Figyelt kérdés

2017. jún. 2. 08:01
 1/3 anonim ***** válasza:
70%

Először ténylegesen bébikajával, tejbedara volt azt hiszem gyümivel gondoltam biztonságos út.

Nem volt gond belőle, utána én is főztem neki valamit tehéntejjel, akkor se lett gond utána már használtam rendszeresen főzéshez.

Inni nem issza mert tejitalt adok neki az finomabb meg sok vitamin van benne.

2017. jún. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A főtt ételbe már 1 éves kora után tejet tettem. Úgy emlékszem, hogy borsófőzelék volt. 2 éves kora után váltottam ki a tejitalt sima tejre. Ott fokozatosan adtam hozzá egyre több tejet.
2017. jún. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1 évesen kezdtük, tejitalhoz kevertem...először csak 10-10 miliket, két nap múlva már 30-30 milit, 2 hét múlva már lecseréltük a reggeli tejitalt tejre. De este még 2 éves koráig tejitalt kapott, a hozzáadott vitamin tartalom miatt.

Én cserpes tejet veszek (3,5%-ost) vagy Sparba van zöld dobozos Bio 3,5%-os tej, azt is vettem neki néha néha, illetve ismerőstől friss kecsketejet. Most 3 éves, most már néha néha adok neki 2,8%-ost, vagy mondjuk gyengébb márkákat, de mindenképpen olyat, ami nem UHT

2017. jún. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!