Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » AKIK adtak, adnak a babának...

AKIK adtak, adnak a babának tejpépet mikor adtatok először és melyik napszakban?

Figyelt kérdés
2017. jún. 3. 13:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Sinemilt adtam 7 hónapos kora körül és tízóraihoz, gyümölccsel.
2017. jún. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

5 hónaposan (tápszeres baba), uzsonnára.

Azóta is nagy kedvence most 13 hónapos.

2017. jún. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

10 honapos kora korul, annyira nem szerette , vacsira, szopi elott .

A tejpep is tapszer, mar nem volt este annyi tejem, azert adtam, de nem nagyon valt be.

2017. jún. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
6.5 hónaposan adtam neki először, uzsonnára, a Milupával próbálkoztunk eddig. Nem igazán jön be neki, pedig többször is próbáltam. Anyatejes baba egyébként, de mi előbb kezdtük a hozzátáplálást, mint 6 hónap.
2017. jún. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kb. 10 hónapos kora körül próbáltam meg, mert vashiányos volt és állítólag ezekben sok a vas. Nem ette meg ezt sem.
2017. jún. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*gyümölccsel együtt adtam és délelőtt és délután is próbáltam.
2017. jún. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mindhárom gyereknek 5 hónapos korában kezdtem adni. A legelső alkalommal délelőtt adtam, hogy kiderüljön okoz-e problémát, utána pedig lefekvés előtt. Akkor jött a következő növekedési ugrás, nagyon sokat voltak ébren éjjel, és úgy gondoltam, hogy akkor már a hozzátáplálást kezdem el, nem az éjjel 2-3 óránként szoptatást újra.
2017. jún. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én mindent délelőtt kóstoltattam először, majd utána tértünk át arra az időszakra, amikor épp beleillett a mindennapi életünkbe.

A babadesszerteket is délelőtt kínáltam először, majd amikor megszokta az ízét (illetve nem váltott ki hasfájást, esetleges allergiát) akkor már uzsonnára kapta.

Így volt a tejpéppel is, azt nálunk vacsorára kapták/kapja most is a 8 hónaposom. Egyébként az első gyerek 5 hónaposan kapott először anno ilyet, a második 6,5 a harmadik pedig 7 hónaposan.

2017. jún. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindenképp délelőtt add! Én vacsira adtam anno a kisfiamnak és olyan allergiás rohamot kapott, hogy hajnali 1-kor értünk haza az ügyeletről. Kiderült, hogy tejfehérje allergiás. 6 hónapos volt akkor, szerencsére 5 éves korára kinőtte.
2017. jún. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
4 hónaposan uzsonnára.
2017. jún. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!