Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ki milyen márkáju halrudacskát...

Ki milyen márkáju halrudacskát vesz a gyerkőcnek?

Figyelt kérdés
És milyen kiszerelésű és kb mennyibe kerül?
2017. júl. 28. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
coop-os. Már rengeteget kipróbáltam, de ez a legjobb ár érték arányban. Valódi halfiléből készül, nem darálékból, és fél kiló olyan 600 forint körül van.
2017. júl. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
Te vagy a rosejblis kérdező?
2017. júl. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hogy kicsoda?
2017. júl. 28. 22:05
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
De jól le lettem pontozva.. mi a baj? Az hogy nem veszem meg a frostat meg iglot 1500ért mikor ugyan azt megkaphatom fél áron?akkor ti vegyétek, márkamániások...
2017. júl. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Anno iglot, aztán egy ideig kimaradtak a halrudak mert simán halat vettünk,majd a frostát kezdtük és nem tudom,hogy mi történt kb 2 év alatt ,de vettünk iglot és valami borzalom volt,mintha valaki jó pépesre rágva visszahányta volna a bundába :S még nagyon nagyon bőven lejárati időn belül volt.Azóta se vettünk,lehet csak valami selejt dobozt fogtunk ki vagy ennyire gáz lett már a minősége. Szóval ha halrúd akkor frosta,de jellemzően hekk törzset veszünk vagy alaszkai tőkehal filét. A 2,5 évesnek szépen átmolyozgatom a filét is,hogy ne legyen benne szálka, a másik 2 gyerek meg már gond nélkül lerendezi, viszont mindenki jobban szereti így mint a halrudacskákat.
2017. júl. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%

Semilyet, remélem nem jár lepontozás érte, de se a gyerekeknek se maguknak nem veszünk készételeket. Mindig csak nyers alapanyagokat, és abból készítjük az élteleket.

Az olajban sütött dolgokat meg eleve nem tartom jónak és szándékosan nem készítek soha, nem akartam kicsi koruktól erre szoktatni a gyerekeket. Bőven elég, hogy vendégségben, étteremben látnak ilyet néha :)

2017. júl. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%
Regen valami Delfin fajtajut vettunk, de mostanaban mar inkabb siman veszunk halat, kirantom, kesz.
2017. júl. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A családom sohasem szerette ezeket a rudakat, jómagam egy ideig. Hiányzik belőle az igazi hal íz, amit még a konzerv is jobban visszaad mint a rudak. De ha igazán igazi halízre vágysz, vegyél igazi halat, nem erő készített terméket.
2017. júl. 31. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!