Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mikortól adható füstölt virsli?

Mikortól adható füstölt virsli?

Figyelt kérdés

15 hónapos babám nem szokott gyakran virslit kapni, főzelékhez sütnék most neki, de az előbb vettem észre, hogy véletlenül füstöltet vettem (egyébként magas hústartalmú, mindenmentes, jó minőségű).Adhatom, vagy inkább még mem?


Köszönöm a választ!



2017. szept. 6. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz tőle. Mi Lidl-ös Pikokot szoktunk venni, az is füstölt, az egész család nagyon szereti. Én csak néhány alkalommal vettem kölyökvirslit a gyerkőc egy éves kora után, aztán áttértünk erre, ebben is 80% fölötti a husi. Tudom én is, hogy nem az egészséges ételek csúcspontja, de szeretjük.
2017. szept. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyszeri alkalommal szerintem nem lesz baja tőle, de hát nyilván nem ez a legegészségesebb étel. De lehet, hoyg a füstölt nem is fog ízleni neki.
2017. szept. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha minden rendben van az emésztésével, akkor nem okoz úgy sem gondot. Nekem érzékeny pocakú 2 évesem van, na én neki még nem adtam ilyesmit. Szóval te ismered a gyereked.
2017. szept. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!