Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Barack után alma? Almából milyen?

Barack után alma? Almából milyen?

Figyelt kérdés
Én barackkal kezdtem a hozzátáplálást..ízlett neki. Még két napig barackot adok. Utána milyen almát vegyek? Édeset? Savanyút? Tápszeres, 4 hós kislány
2017. szept. 6. 12:20
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Mármint baracklevet :)
2017. szept. 6. 12:20
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
Édeset inkább nyilván. De nem kell ennyire sietni, ráér 6 hónapos korától kóstolgatni.
2017. szept. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen, én is édesre gondoltam, de nem kérdeztem arról a véleményed, hogy szerinted mikor tápláljak hozzá. Úgyis az én szavam számít és a védőnőé/gyerekorvosé. Most csak arról kérdeztem, milyen alma legyen.
2017. szept. 6. 12:41
 4/12 anonim ***** válasza:
Én édessel kezdtem, aztán véletlenül egy savanyút is adtam neki. Hát volt grimasz :D Bár megette, visszatértem az édesebbhez, nyilván azt szívesebben ette.
2017. szept. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Nem SZERINTEM kell megvárni a 6 hónapot, hanem a gyerek emésztőrendszere szerint. Csak segíteni akartam, de én kérek elnézést, úgy rombolod a saját gyerekedet, ahogy akarod. Igen, sok védőnő, gyerekorvos mondja a 4 hónapot tápszeres babáknál, de ez ma már tudvalevőleg káros, csak nehéz változtatni a régi beidegződéseken. Gondoltam jó, ha tudod, de akkor visszaszívtam.
2017. szept. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolod, hogy enyhén szólva bunkó vagy kérdező?! A kommentedre gondoltam, tök normálisan szóltak hozzád, de te rögtön meg akarod szabni, hogy ki mit írhat neked.
2017. szept. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok bunkó, kedves válaszoló. Te csak részben válaszoltál arra, amit kérdeztem. A kérdésem az volt, hogy milyen almát vegyek neki? Te mondtad, hogy édeset, aztán hozzátetted, hogy szerinted nem kellene.. hát én pont nem voltam kíváncsi, hogy szerinted kellene e vagy sem. Szövegértés, tudod. Tanulj meg a konkrét kérdésre válaszolni.
2017. szept. 6. 13:05
 8/12 A kérdező kommentje:

A másik pedig, hogy megkérdezted a gyerekem, hogy az emésztőrendszere szerint elég érett-e a hozzátáplálásra? A védőnőm azt mondta, hogy elkezdhetjük.. nyilván nem rögtön váltok ki egy étkezést, az még idő.

De kezdem érteni, miért utálom egyre jobban ezt az oldalt.

2017. szept. 6. 13:07
 9/12 A kérdező kommentje:

És, hogy a védőnő is miért mondta, hogy hanyagoljam az ilyen oldalakat. Hát azt hiszem, megfogadom a tanácsát.

No..szép napot

2017. szept. 6. 13:09
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A védőnő sem szent ám... Nekem pl azt mondta, hogy azonnal kezdjek el hízni, mert olyan nincs, hogy 27 hetesen még egy dekát sem híztam. Minden leletem tökéletes, a baba is tankönyv szerinti méreteket produkál, egyébként túlsúlyos is vagyok. A dokim folyton dicsér, hogy milyen ügyi vagyok, a védőn meg tömne minden szarral, csak mert neki az van a papírján, hogy 10-15 kg plusz kell a végére.


Valóban nem kérdezted, hogy kell-e már hozzátáplálni, de a stílusod bicskanyitogató, az meg röhejes, hogy a védőnő szavát mindenkié felé helyezed. Legyen már önálló véleményed!

2017. szept. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!