Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 15 hónapos kislányom tápszeren...

15 hónapos kislányom tápszeren kívűl nem akar semmit megenni egy két falat akár miből és ennyi volt valakinek így a babája? Már nem tudok mit csinálni

Figyelt kérdés
2017. okt. 19. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Volt. Ráhagytam. 18 hónaposan elkezdett enni és már a tápszer nem kellett.
2017. okt. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
41%
Mikor kezdted a hozzátáplálást?
2017. okt. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az enyém most 1 évesen csinálja ezt. Eddig nagyon jó volt az étvágya, bármit kínáltam neki, mindent megevett.

Most mindennek ugyan akkora lendülettel lát neki, de kb 5 falat után eltolja a kanalat és nem kér. Mondjuk tápszerből is egy kicsit kevesebbet eszik meg, de nem sokkal.

Én nem idegeskedek, gyerekorvossal beszéltem, mondta, hogy vannak ilyen időszakok.

2017. okt. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
6hónaposan kezdtük a hozzáállását de aztán lett egy hörgő gyulladása kórházba kerültünk azóta nem eszik
2017. okt. 20. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!