Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Milyen edénybe főztök a...

Milyen edénybe főztök a babátoknak? Rozsdamentes vagy zománcos? Abba az edénybe csak neki főztök?

Figyelt kérdés
2017. nov. 1. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

Zománcos edényben a rizst meg a tésztát főzöm,rozsdamentesben a húst meg az ebédjét.előtte használtam azokat az edényeket magunknak is,de most valahogy neki főzök csak.de nem kimondottan az övé csak igy jött ki a lépés :D

8 hónapos de a mi foztunkbol is szokott kapni

2017. nov. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%
1 fajta edénykészletem van abból 2 mindegyik ugyanolyan 8 méret van benne asszem rozsdamentesek de amugy nem tudom ilyen tipikus modern edények :D van amelyiknek ilyen hőmérő van a tetején abba szoktam a babának a főzni hogy lássam hány fokos a kaja amkt kap de amugy abbol is eszik néha amiból mi és azon úgy látom hogx jó e hogy megkóstolom és ha elég meleg de nem forró adom neki ha csak neki főzök akkor a mint említett hőmérősbe látom hány fokos a kaja lehet e már adni vagy még legyen hidegebb/melegebb
2017. nov. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Rozsdamentes, nemcsak neki fözök benne, de csak vega kaját főzök, szóval nem hiszem, hogy egy ilyen zöldséges lábasból gond lehet.
2017. nov. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a helyetekben nem használnék ilyen edényeket. Gyuri bácsi mindig írja, hogy fém szűrőt ne használjunk a teához, és azt csak átöntjük rajta! Az edényekben meg jó ideig főzzük az ételt! Legjobb a bonyhádi zománcozott hagyományos edény. [link]
2017. nov. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Zománcosat is akarok venni csak tartok tőle hogy sérülhet a zománc rajta.


Igazából az érdekelne még hogy vettetek külön edènyt vagy jó az amit amúgy is hasznàltok.

2017. nov. 5. 19:49
 6/8 A kérdező kommentje:
Elolvastam a kommenteket úgy làtom a meglévőket hasznàljátok. Nem tudom miért hittem hogy újat kéne venni
2017. nov. 5. 19:51
 7/8 anonim válasza:
Annak idején én vettem külön kis fazekat, és két lábost fedővel. Zománcosak. Ma is megvannak, bár a gyerekek már nagyok.
2017. nov. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Külön edényük volt a babáknak, zománcos, nyeles, mivel ilyen kicsi (fél literes) lábaskám nem is volt előtte.

A zománc azóta lepattogzott, most homoklapátnak használjuk az edényt.

2017. nov. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!