Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 10 hónapos baba ehet rizibizit...

10 hónapos baba ehet rizibizit bundás csirkemellel?

Figyelt kérdés
Ez lesz a vacsoránk. A baba is kaphat belőle?
2017. nov. 17. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
A rizi bizi az még ok, de a bundás csirkében (a bundájában) van tojás, és a tojásfehérjét csak 1 éves kor után szokták bevezetni.Te tudod, hogy a gyerkőc miket evett eddig, és gondold végig milyen hozzávalókból készül a mai vacsora, és amennyiben már minden hozzávalót evett a gyerek, akkor adhatod neki.Én személy szerint még nem adnám, de te tudod.
2017. nov. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12%

Először is: van foga? Tud rágni?

Aztán a panirban tojás van: fehérje, sárgája. Kapott már tojást?

A köret szerintem mehet pépesitve vagy simán. A husi is mehet. Gondolom nem tocsog az olajban...

2017. nov. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Borsót héjával még nem evett de anélkül igen (üvegeset).

És minden mást evett csak tojásnak a fehérjét azt még nem.

2017. nov. 17. 16:04
 4/7 A kérdező kommentje:
2 foga van meg még kettő is már majdnem teljesen kibújt neki és igen, tud rágni szépen.
2017. nov. 17. 16:05
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Elvileg nem. Gyakorlatilag meg mindenki azzal eteti a gyerekét, amivel akarja.
2017. nov. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
10%

Én adtam a 11 hónaposomnak. Mivel ki van sütve, így a tojás minden része is főtt benne.

Hát nem tudom, az én körzetemben mindenki ad már ilyen korban tojás rántottát a gyerekeknek. Persze nem tocsogó olajban..

2017. nov. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia.


Én is adtam a gyerekemnek, persze pürésitve mert rágni nem szerettem az ételt, higénia miatt.


A prézlit szedd le ha félsz, a mellet turmixold össze kis almalével. Nagyon fog neki izleni.


Ha evett már darabosabbat akk villával nyomkodd össze.

A rízs ha száraz akkor inkább hagyd ki és két szem krumplit főzz ki neki kis vajjal krémesitve :)


Egeszsegere a csöpségnek.

2017. nov. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!