Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 6 hónapos a kisfiam és refluxa...

6 hónapos a kisfiam és refluxa van mit adhatok neki enni a tápon kívül? Van valakinek tapasztalata? Nekem első babám és tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

2017. okt. 9. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Bármit adhatsz neki, amit más babáknak, gondolom alma, barack, sütőtök jöhet szóba, ha most kezded hozzátáplálni, nagyon kis mennyiséget adj neki, ezek közül az alma, ami nagyon savas, én azt félek adni, de lehet abból se lesz baj. Nem javult a refluxa? Félévesen elvileg már jobban kellene lennie.
2017. okt. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az enyém is annyi, neki sem múlt még el. Mindent adhatsz neki amit a koránál fogva ehet, és elfogad. Az enyém is iszik almalevet néha, semmin nem változtat.
2017. okt. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
3 hónapos korában kezdődött de csak 1 hónapja tudjuk hogy reflux énis próbáltam neki almát adni de a sav miatt nem jött be.Van tapasztalatotok a krumpli és a sárgarépa teren?Ezzel csak annyi probléma van hogy egyiket sem szereti a kisfiam de próbáltatok már mondjuk almát megfőzni és tápszerrel keverni hogy pépes legyen?
2017. okt. 9. 18:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Probalj edeset(pl barack)keverni a zoldseghez.vagy tejpepet tenni mindenbe.

Az en kisfiam is sokaig csak tejpeppel evett meg mindent(meg a huslevest is😂)

Nem sokat kell belerakni,egy-ket teaskanallal a mennyisegtol fuggoen.

A tejpep meg pluszban surit,az jo refluxra.

En kisfiam is extra refluxos volt,napi 10-12 textilpelus ment a szennyesbe.mindenfele testhelyzetben visszajott a refluxos tapszerbol is.9-10 hos koraban lett jobb a helyzet.

Addigra kb.sikerult is leszoktatnom a tejpeprol szepen lassan,aprankent.

De eleinte tenyleg azzal evett mindent.a krumpli+sargarepat is,gyumolcsoket,sutotokot,ceklat mindent.

2017. okt. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat sokat segítettek akkor ezentúl énis bátran teszek tejpépet mindenbe. Nálunk nem annyira rosz a helyzet mióta tejet váltottunk azóta nem jön vissza neki az alvás jelent meg gondot kb 2 óránként felébred de megemeltük a matracát és reménykedünk hogy minél előbb kinövi.Még egyszer köszönöm a jó tanácsokat és aki szintén ebben szenved a picuroknak jobbulást anyukáknak pedig kitartást kívánok 😊
2017. okt. 10. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!