Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Baba teáztatása? Mivel?...

Baba teáztatása? Mivel? Mikortól? Miért? Esetleg babavíz?

Figyelt kérdés

2017. dec. 12. 15:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szoptatott baba?

Én a szoptatott babámnak csak a hozzátáplálás kezdete után adtam egyéb folyadékot, hol teát, hol vizet. Nyáron sem adtam egyéb folyadékot, mert nem fogadta el, csak gyakrabban szopizott.

Most 10 hónapos, még aktívan szopizik is az evés mellett. Kb 1 dl babavizet iszik csak a szoptatás mellett ...

2017. dec. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az enyém is szopik még (8,5 hónapos), én is csak 6hónap után kezdtem pluszban itatni. Forralt vízzel / babavízzel, kèsôbb öntöttem hozzá gyümölcslevet, h legyen egy kis íze. Ill. vannak teák is, én még csak a Hipp organikus teát próbáltam, filteres, ezt issza. Nem cukrozom neki.
2017. dec. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!