Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Lehet váltogatni a tejpépeket?

Lehet váltogatni a tejpépeket?

Figyelt kérdés

Ha elkezdek kisfiamnak adni mondjuk Milumil tejpépet, akkor adhatok neki legközelebb pl Milupát, Hippet? mi a helyzet a tápszerekkel? azokat is lehet váltogatni, vagy érdemes egynél maradni? (itt csak a jó éjszakát tápszert szeretném éjjelre adni, továbbra is ugyanazt a márkát használnám)


6 hónapos baba anyukája


2017. dec. 14. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:
A tejpépeket lehet, persze. Nyilván a korának megfelelôeket. A tápszert meg ki kell próbálnod, h egyáltalán megyiket issza meg. A fiamnak most próbálgatjuk a tápszereket, mert fogy a tejem, de eddig kettôbôl kettôt elutasított. Pedig a második ízesïtett, a gyerekorvos ajánlására.
2017. dec. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk csak a Nestlé tejpépet ette meg, de abból mindegyiket. Próbálkoztam mással is, de mivel még az állaga is más volt (pl Milupa), ezért nem ette meg. De lehet, hogy csak az én csöppem ilyen "válogatós". :)
2017. dec. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi is 3 félét cserélgettünk, hogy változatos legyen az íz.

Figyeltem, hogy okoz-e hasfájást vagy pelus bajt, de nálunk nem volt ebből gond.

2017. dec. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!