Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 6hós babám eddig Beba Ha...

Horváth Anikóka kérdése:

6hós babám eddig Beba Ha sensitivet evett napi 3x. Másfél Hete nem eszi meg csak hajnalba. Bébi kaja jöhet minden féle, csak a tapszert nem? Mit tegyek szerintetek, nagyon el vagyok keseredve. Félek hogy nem kap elég vitamint.

Figyelt kérdés
2018. márc. 12. 03:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia. Az enyém is átállt arra, hogy csak alváshoz eszik tápszert illetve éjszaka. Én tejpépet adtam neki nappal,azt szívesen ette kanállal. Igaz ő már akkor 8 hónapos volt.

A lényeg, hogy 500 ml tejalapú táplálék meglegyen naponta! Ha mellette eszik zöldséget,gyümölcsöt akkor nem lehet nagy gond szerintem.

Ha nem válik be,kérdezd az orvost,védőnőt!

2018. márc. 12. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, neki már találhatsz tejpépeket amik szinte ugyanúgy tápszerek.

Natúr de ízesítettek is vannak. Mi a Nestlét, a Milupát és a Milumilt is próbáltuk, mindegyik jó volt.

Esetleg még megkérdezheted az orvost, hogy javasol-e másik tápszert. Lehet egy kis íz változás kell neki. Ki tudja.

Milumil Ha-t ivott a fiam kb 7-8 hónapos koráig. Persze az nem jelent semmit hogy ő itta, más meg lehet nem fogja.

2018. márc. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbálj másik tápszert, vagy pedig tejpépet a tejpép is tápszer, csak sűrűbb.
2018. márc. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nappal tejberizs pépet eszik meg püréket.teat iszik.este adok egy kis tapszert amennyit épp megeszik utana Hipp jó ejt csokis bananos tejpépet.hajnalban csak tapszert kap,akkor meg issza a 160 ML-t
2018. márc. 12. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!