Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Mi lehetba baj? 3 hónapos...

Mi lehetba baj? 3 hónapos kisfiam nem akar enni. Tápszeres Beba ha sensitivet kapja. Eddig siman megette a 130-150 mlt. Most meg60 ml körül kinyomja a nyelvével. Tápszert váltsak?

Figyelt kérdés
Napi 5x eszik. Most csak 5 dkg hizott egy hét alatt. Előtte 10-15. Baj lehet? Jah és bukos is.
2016. jan. 9. 16:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez enyém azt csinálta ettől 2 hónaposan (addig normálisan evett) hogy egyszerre 60 milit evett meg és ezután egész nap ez ment.. óránként kb. Itt fejeztük be a HA tápszereket.
2016. jan. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mire váltottál első vàlaszoló?
2016. jan. 9. 17:05
 3/10 anonim ***** válasza:

Ugyan ezt a kérdést tettem fel a baba oldalon. Ugyan ez a mi problémánk is és a barátnőmnél is ugyan ez a gond.

Hétfőn tölti a fiam a 3 hónapot és kb 1 hete kezdődött. Eddig 180-240 ml-t ivott, kis vasgyúró, mert 7,3 kg, de mostanában alig iszik 120 ml-t. Barátnőmnél ugyan ez, és az övé is 3 hónapos. Mindent kipróbáltunk, tápszer, cumiváltás, semmi nem segít.

Egyébként kiegyensúlyozott, mosolygós baba.

2016. jan. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. Beba 1 pro-ra de attól is 2 óránként evett így a Milumil 1 jött be.

De mindenképpen beszélj orvossal, mert ha nem izlik neki a tápszer, az egy ok. De ezen kívül lehet torokgyulladás is például.

2016. jan. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi is holnap leszunk 3 honaposak es ugyanezzel a problemaval kuszkodunk. Ma a dokrotno viatminokat irt fel, amitol vissza kellene jojjon az etvagya. Majd megirom, hogy segitett-e...
2016. jan. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Váltottam tápszert Beba Ha Pro Startra. Ezt jobban eszi de ettől meg jobban bukik....
2016. jan. 11. 19:28
 7/10 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, ugy nez ki hogy nalunk magatol megoldodott a problema, elvileg a fejlodesi ugras miatt volt ez az ossze-visszasag.
2016. jan. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Mi is hasonlo cipoben jarunk.Mi egy hetig eszunk rendesen utana egy ket napig nem.Sok tapszert kiprobaltunk nekunk a humana jot be nem bukik anyit.
2016. jan. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kedves 8-as válaszoló a humanaból melyiket eszitek?
2016. jan. 14. 09:43
 10/10 anonim válasza:
A Humana 1.es Rizsel suritem.igy elfogadta.
2016. jan. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!